2. Česko hodnocení hotelů
  3. Jihočeský kraj hodnocení hotelů
  4. Jindřichův Hradec hodnocení hotelů
Česká republika Jindřichův Hradec Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Bílá Paní Průměrné hodnocení: 8,7

„Perfektní, skvěla snídaně, velmi ochotný personál“

• Penzion U Šelongů Průměrné hodnocení: 8,5

„Ubytování je přímo v centru města, má uzavřené parkoviště. Pár metrů od ubytování jsou krámky, kde si můžete nakoupit dobroty na snídani. U náměstí je Ráj oříšků , kam nás to vtáhlo a museli jsme si něco nakoupit s sebou...“

• Hotel Bílá Paní Průměrné hodnocení: 8,7

„Oceňujeme milý přístup a ochotu majitelů. Ideální lokalitu naproti zámku a dostupnost náměstí. Parkování přímo před hotelem. A výhled z pokoje č. 17 byl jedinečný.“

• Wellness Penzion Palice Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování paráda, pani majitelka milá a snídaně super. Moc se nám líbilo a snad zase někdy.“

• Apartmany U Papoušků Průměrné hodnocení: 9,5

„Měli jsme sebou malé dítě, pan majitel sám od sebe nám přišel na celý pobyt zapůjčit dětskou židličku. Ptal se zda topí topení, jestli je všechno v pořádku, nabídl nám doplacení snídaně, ale toho jsme nakonec nevyužili. Sauna v koupelně byla perfektní. My jsme byli naprosto spokojení a doporučujeme.“

• Penzion U Šelongů Průměrné hodnocení: 8,5

„Moc pěkný penzion v centru JH. Paní majitelka velmi vstřícná a ochotná. Nic nebyl problém. Pokojíčky jsou krásné a útulné, kuchyň vybavená. Člověku opravdu nic nechybí aby si užil příjemný pobyt v malebném Jindřichově Hradci. + k dispozici vyhřívaný bazén a sauna, no co víc si přát :-)“

• Penzion Hana Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá dostupnost do centra, veliké parkoviště v blízkosti“

• Penzion U Šelongů Průměrné hodnocení: 8,5

„Lokalita, ubytování a personál bylo na jedničku“

• Penzion Pod Zamkem Průměrné hodnocení: 8,6

„moc hezké prostředí, lokalita, milý personál, byly jsme moc spokojeni“

• Penzion U Tomáše Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi milá a ochotá hostitelka. Krásné místo ubytování. Placené parkování hned za rohem. Velmi flexibilní odbavení při příjezdu. Unikátní ubytování. Velmi pohodlné postele.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Jindřichův Hradec