2. Chiny – opinie o hotelach
  3. Jiangsu – opinie o hotelach
  4. Suzhou – opinie o hotelu
Chiny Suzhou Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Soul Suzhou Ocena: 8,6

„Hotel jest wspaniały! Pokoje są przestronne, komfortowe i nieskazitelnie czyste. Polecam przejażdżkę kosmiczną windą, a w oczekiwaniu na windę na piętrze poprzeglądać się w krzywych lustrach. Ta winda i lustra to jest naprawdę wyjątkowo trafiony pomysł. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bogaty wybór na śniadaniu. Lokalizacja w pobliżu stacji metra i deptaku, na który polecam wybrać się o zmroku. Żałuję, że mogliśmy tu zostać tylko jedną noc.”

• „Piękny, duży pokój, z wygodnym łóżkiem, wanna i prysznic z widokiem na centrum miasta. Na śniadanie ogromy wybór, zarówno azjatyckiego jak i europejskiego jedzenia. Zawsze duży wybór świeżych owoców. Bardzo czysto. Obsługa zawsze gotowa do pomocy, aż nadto ;)”

• Pan Pacific Suzhou Ocena: 8,7

„Hotel uroczy i pięknie położony”

• „Jest to pensjonat w samym centrum starego miasta, więc turyści powinni być zadowoleni. UWAGA! W to miejsce nie dojeżdżają taksówki w godzinach od rana do około 17, więc jeśli macie walizkę, będziecie ją ciągnąć kilkaset metrów po nierównym bruku (o czym pensjonat profesjonalnie informuje).”

30 najlepszych hoteli w mieście Suzhou