2. Australia – opinie o hotelach
  4. Katoomba – opinie o hotelu
Australia Katoomba Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Palais Royale Ocena: 8

„Klimat”

• „Lokalizacja w dogodnym miejscu, blisko na szlaki oraz do centrum uroczej katoomby. Personel pomocny, fajna współdzielona przestrzeń, świetne miejsce z super atmosfera dla backpackerow”

• Hearty Center Motel Ocena: 7,7

„Śniadania nie było w ofercie. Dostępny był czajnik elektryczny, saszetki z herbatą i kawą. Wygodne łóżko, dobrze wyposażona i ciepła łazienka, ekologiczne środki czystości, budzik. Po zakończeniu pobytu mogłem bez problemu zostawić jeszcze na pół dnia swoją walizkę - wybierałem się na wycieczkę w góry. Gdy odbierałem swój bagaż, recepcjonista zaproponował mi kawę. Kontakty bezpośrednie z personelem były nikłe, ale nie było problemu żeby się porozumieć. A to w Australii bywa problemem dla cudzoziemca, który uczył się kiedyś angielskiego angielskiego w szkole.”

• „Swietna Atmosfera miejsca, ludzie, Ross prowadzący hostel, wspólna przestrzen, ciekawy wystrój. Bardzo dobre miejsce, pomimo bliskości kolei - ciche. Prowadzący służył radą odnośnie wycieczek. Miejsce niezapomniane.”

• „Dobrze usytuowany hotel, kameralny, spokojny. Czyste i skromne pokoje.”

• „lokalizacja”

• „lokalizacja”

• „Pod względem atmosfery to typowe schronisko. Brak możliwości śniadania w pakiecie, jednak w świetlicy możliwość spożywania własnych posiłków. W pobliżu wiele resauracyjek i sklepów spożywczych (np. Lidl). Bardzo blisko głównych atrakcji Katoomby (Trzy Siostry)- można dojść piechotą. Bardzo blisko jednak jest przystanek autobusu, który kursuje dość często i objeżdża wszystkie atrakcje. Bardzo miła i serdeczna oraz pomocna obsługa.”

• „Lokalizacja obiektu”

• No14 Lovel St Ocena: 9,2

„Przytulny, domowy wystrój. Całkowicie inny od hosteli w Sydney z "metalowymi pryczami" i ubogimi wnętrzami. Widok z werandy, przytulne części wspólne. Darmowe, podstawowe, śniadanie Słowem, naprawdę warto!”

10 najlepszych hoteli w mieście Katoomba