2. Recenzije hotela u državi UAE
  3. Recenzije hotela u regiji Emirat Dubai
  4. Recenzije hotela na destinaciji Dubai
Ujedinjeni Arapski Emirati Dubai Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Osoblje je veoma ljubazno, hrana je odlična, sobe se veoma često čiste🫶🏼”

• Premier Inn Dubai Al Jaddaf Ocena gostiju: 8,4

„Odlična usluga za uloženi novac. Sobe su čiste, posteljina i peškiri redovno menjani. Osoblje ljubazno i profesionalno.”

• TRYP by Wyndham Dubai Ocena gostiju: 8,5

„Lep hotel, na lepom mestu, sobe uredne i moderne, dorucak izvaredan. Lokacija sjajna, kao i okruzenje.”

• TRYP by Wyndham Dubai Ocena gostiju: 8,5

„Very friendly staff. Good central location. Good value for money. Thanks to Kemal for keeping the agreement and Ayesha and Roman for her help. ----- Dobar odnos ulozenog dobijenog Veoma ljubazno osoblje Dobra sredisnja lokacija Hvala Kemalu na ispostovanom dogovoru i Ayeshi i Romanu na pomoci”

• „Hotel je udoban, čist i za svaku pohvalu. Osoblje jako ljubazno i predusetljivo. Hrana korektna i raznovrsna. Imaju šatl bus do plaže, što je super.Hotel je čist i vidi se da se trude. Kreveti preudobni. Mi smo bili porodično i vratili bi se opet. Odnos cene i kvaliteta odličan!”

• „Prelep hotel,izuzetno cisto odlična lokacija”

• „Ljubazno osoblje, ciste i udobne sobe, dorucak fenomenalan, Costa cafe u sklopu hotela, bazen na krovu je sve sto nam je bilo potrebno za savrsen odmor. Organizovan prevoz za goste hotela do javnih plaza, metroa, Dubai hills mall-a. Opet bismo se vratili.”

• Atana Hotel Ocena gostiju: 8,1

„Ekstra lokacija. Blizu metro stanica. Ljubazno osoblje”

• Occidental Al Jaddaf, Dubai Ocena gostiju: 8,4

„Higijena, hrana”