Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Duitsland – Geweldige locatie - toon kaart
- Huizen
- Keuken
- Uitzicht
- Tuin
- Huisdieren toegestaan
- Gratis WiFi
- Terras
- Gratis parkeergelegenheid
- Eigen badkamer
- Rookvrije kamers
Asten-Chalets ligt in Winterberg, op 5,5 km van Kahler Asten en 6,4 km van St.-Georg-Schanze. De accommodatie biedt gratis WiFi, een tuin met een terras, uitzicht op de tuin en toegang tot een sauna en een hot tub. De accommodatie is voorzien van een flatscreen-tv en een eigen badkamer met douche, hot tub en gratis toiletartikelen. Daarnaast beschikt de keuken over een koelkast, een vaatwasser en een oven. Er is ook een kookplaat, broodrooster, een koffiezetapparaat en een waterkoker. Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je skiën. Skischans Mühlenkopfschanze ligt op 34 km van de chalet, en skilift Postwiese ligt 7 minuten lopen verderop. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Luchthaven Paderborn Lippstadt, op 66 km van Asten-Chalets.
Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 8,3 voor een reis voor twee.
Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Rookvrije kamers
- Skiën
Categorieën:
Bekijk waar gasten het meest van genoten:
- RobNederland“Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.”
- BrendaBelgië“Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!”
- AlissaNederland“Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.”
Accommodatie-omgeving
Faciliteiten in Asten-ChaletsGeweldige faciliteiten - score 9.7
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Rookvrije kamers
- Skiën
- Kinderstoel
- Eettafel
- Koffiezetapparaat
- Broodrooster
- Kookplaat
- Oven
- Keukengerei
- Elektrische waterkoker
- Keuken
- Vaatwasser
- Koelkast
- Beddengoed
- Toiletpapier
- Handdoeken
- Extra wc
- Bad of douche
- Eigen badkamer
- Wc
- Gratis toiletartikelen
- Föhn
- Douche
- Eethoek
- Open haard
- Flatscreen-tv
- Tv
- Hot tub
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar per trap
- Gehele unit op de begane grond
- Eethoek buiten
- Buitenmeubels
- BBQ
- Terras
- Tuin
- Hot tub / jacuzzi
- Sauna
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Skischool
- Berging voor ski-uitrusting
- SkiënNabij de accommodatie
- Uitzicht op de tuin
- Uitzicht
- Half vrijstaand
- Bordspellen/puzzels
- Niet-roken in gehele accommodatie
- Verwarming
- Rookvrije kamers
- Kluisje
- Duits
- Engels
Annuleren /
vooruitbetalen
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per accommodatietype. Vul alsjeblieft de data van je verblijf in en controleer de voorwaarden van je gekozen kamer.
Kinderen en bedden
Voorwaarden voor kinderen
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Voeg het aantal kinderen in je groep en hun leeftijden toe aan je zoekopdracht om de juiste prijzen en informatie over de bezetting te zien.
Voorwaarden voor kinderbedjes en extra bedden
Het aantal toegestane kinderbedjes hangt af van de optie die je kiest. Controleer de optie die je heb geselecteerd voor meer informatie.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar bij deze accommodatie.
Alle kinderbedjes zijn op basis van beschikbaarheid.
Geen leeftijdsrestrictie
Er is geen minimumleeftijd om in te checken
Betalingen via Booking.com
Booking.com int namens de accommodatie de betaling voor dit verblijf, maar zorg ervoor dat je contant geld meeneemt voor eventuele extra's als je er bent.
Roken
Roken is niet toegestaan
Feesten
Feesten/bijeenkomsten zijn niet toegestaan
Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaan. Er zijn mogelijk extra kosten aan verbonden.
De kleine lettertjesBelangrijke informatie voor gasten bij deze accommodatie
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Juridische informatie
Veelgestelde Vragen over Asten-Chalets
Asten-Chalets biedt plaats aan het volgende aantal gasten:
- 4 gasten
Check voor meer gedetailleerde informatie de lijst van accommodatie-opties op deze pagina.
Asten-Chalets biedt de volgende activiteiten/services (mogelijk tegen een toeslag):
- Hot tub / jacuzzi
- Sauna
- Skiën
De prijzen bij Asten-Chalets kunnen afhankelijk zijn van je verblijf (bijv. data die je selecteert, hotelvoorwaarden enz.). Je ziet de prijzen door data in te vullen.
Asten-Chalets ligt op 5 km van het centrum van Winterberg. Alle afstanden zijn gemeten in vogelvlucht. De werkelijke reisafstand kan afwijken.
Asten-Chalets heeft het volgende aantal slaapkamers:
- 2 slaapkamers
Ja, er zijn bij deze accommodatie opties met een terras. Meer hierover en de andere faciliteiten bij Asten-Chalets vind je op deze pagina.
Inchecken bij Asten-Chalets is mogelijk vanaf 13:00. Uitchecken is mogelijk tot 13:00.
Ja, er is een hot tub. Meer hierover en de andere faciliteiten bij Asten-Chalets vind je op deze pagina.