Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Saksa – Loistava sijainti – näytä kartta
- Talot
- Keittiö
- Näköala
- Puutarha
- Lemmikkieläimet sallittu
- Ilmainen WiFi-internetyhteys
- Terassi
- Ilmainen pysäköinti
- Oma kylpyhuone
- Savuttomia huoneita
Located in Winterberg in the North Rhine-Westphalia region, with Postwiese Ski Lift nearby, Asten-Chalets provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Located in the Neuastenberg district, the property provides guests with access to a hot tub. Outdoor seating allows guests to enjoy the fresh air. Each unit comes with a terrace offering garden views, a flat-screen TV, a dining area, a well-fitted kitchen and a private bathroom with hot tub, a hair dryer and free toiletries. A dishwasher, an oven and toaster are also featured, as well as a coffee machine and a kettle. At the chalet complex, all units have bed linen and towels. Guests at the chalet can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden. Kahler Asten is 5.5 km from Asten-Chalets, while St.-Georg-Schanze is 6.4 km away. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 66 km from the accommodation.
Erityisesti pariskunnat pitävät sijainnista – he antoivat sille pisteiksi 8,4.
Etäisyydet majoituspaikan kuvauksessa on laskettu © OpenStreetMapilla
- Ilmainen pysäköinti
- Savuttomia huoneita
- Hiihto/laskettelu
Kategoriat
Katso, mistä asiakkaat pitivät eniten:
- RobAlankomaat”Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.”
- BrendaBelgia”Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!”
- AlissaAlankomaat”Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.”
Majoituspaikan ympäristö
Mukavuudet: Asten-ChaletsMahtavat mukavuudet! Arvioiden pistemäärä on 9.8.
- Ilmainen pysäköinti
- Savuttomia huoneita
- Hiihto/laskettelu
- Syöttötuoli
- Ruokapöytä
- Kahvinkeitin
- Leivänpaahdin
- Keittotaso
- Uuni
- Keittiövälineet
- Vedenkeitin
- Keittiö
- Astianpesukone
- Jääkaappi
- Liinavaatteet
- Wc-paperi
- Pyyhkeet
- Lisä-wc
- Kylpyamme tai suihku
- Oma kylpyhuone
- WC
- Ilmaisia kylpytuotteita
- Hiustenkuivaaja
- Suihku
- Ruokailutila
- Takka
- Taulu-tv
- TV
- Poreallas
- Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin
- Koko majoitusyksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
- Ruokailualue ulkona
- Ulkokalusteet
- Grilli
- Terassi
- Puutarha
- Poreallas/poreamme
- Sauna
- Kahvin-/teenkeitin
- Hiihtokoulu
- Suksivarasto
- Hiihto/lasketteluMajoituspaikan alueen ulkopuolella
- Puutarhanäkymä
- Näköala
- Paritalo
- Lautapelejä/palapelejä
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Lämmitys
- Savuttomia huoneita
- Tallelokero
- saksa
- englanti
Peruutus/
ennakkomaksu
Peruutus- ja ennakkomaksuehdot vaihtelevat majoituksen tyypistä riippuen. Lisää haluamasi päivämäärät ja tarkista valitsemasi huoneen ehdot.
Lapset ja vuoteet
Lapsia koskevat ehdot
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Jotta näkisit hinnat ja huoneeseen mahtuvien yöpyjien määrän oikein, lisää hakuusi ryhmässäsi matkustavien lasten määrä ja iät.
Vauvansänkyjä ja lisävuoteita koskevat ehdot
Lisävuoteiden sallittu määrä riippuu valitsemastasi vaihtoehdosta. Saat tarkempia tietoja tarkistamalla valitsemasi vaihtoehdon.
Lisävuoteita ei ole saatavilla tässä majoituspaikassa.
Vauvansänkypyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta.
Ei ikärajaa
Ei määriteltyä ikärajaa sisäänkirjautumiselle
Booking.comin maksupalvelu
Booking.com veloittaa varauksen hinnan majoituspaikan puolesta, mutta varmista että sinulla on käteistä mukana, jos haluat lisäpalveluita perillä.
Tupakointi
Tupakointi on kielletty.
Juhlat
Juhlat/tapahtumat on kielletty
Lemmikkieläimet
Lemmikkieläimet ovat sallittuja pyydettäessä. Niistä voidaan veloittaa maksu.
Kiva tietääTärkeää tietoa tämän majoituspaikan asiakkaille
Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia.
Juridiset tiedot
Usein kysyttyjä kysymyksiä majoituspaikasta Asten-Chalets
Asten-Chalets voi majoittaa seuraavan kokoisen ryhmän:
- 4 asiakasta
Lisätietoa saat tällä sivulla olevasta majoituspaikkavaihtoehtojen erittelystä.
Kyllä, majoituspaikassa on vaihtoehtoja, joihin kuuluu terassi. Tältä sivulta löydät lisätietoa siitä ja muista palveluista majoituspaikassa Asten-Chalets.
Asten-Chalets on 5 km:n päässä kohteen Winterberg keskustasta. Kaikki etäisyydet on mitattu linnuntietä. Todellinen matka voi vaihdella.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Asten-Chalets alkaa klo 13.00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 13.00 asti.
Majoituspaikassa Asten-Chalets on seuraava määrä makuuhuoneita:
- 2 makuuhuonetta
Poreallas on käytettävissä. Tältä sivulta löydät lisätietoa siitä ja muista palveluista majoituspaikassa Asten-Chalets.
Majoituspaikan Asten-Chalets hinnat voivat vaihdella yöpymisesi yksityiskohdista riippuen (esim. valitsemistasi päivämääristä, hotellin ehdoista jne.). Näet hinnat syöttämällä haluamasi päivämäärät.
Asten-Chalets tarjoaa seuraavia aktiviteetteja ja palveluja (jotkin saattavat olla maksullisia):
- Poreallas/poreamme
- Sauna
- Hiihto/laskettelu