2. USA – opinie o hotelach
  3. Kalifornia – opinie o hotelach
  4. Ventura – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Ventura Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Crystal Lodge Motel Ocena: 8,1

„pomocny Wlasciciel, otrzymaliśmy Upgrade do większego pokoju za free co było miłe :) Czysto i wygodnie”

• Crystal Lodge Motel Ocena: 8,1

„Dostępny parkomat i ciepłe napoje”

• The Shores Inn Ocena: 5,5

„Hotel położony jest w niewielkiej odległości od plaży. Wynajęty przez nas apartament spełnił nasze wymagania, chociaż czasy swojej świetności ma już za sobą. Głównie dotyczy to starego wyposażenia kuchni. Łóżka były bardzo wygodne. Pościel pod, która spaliśmy była czysta, jednak poszwa na kołdrę była brudna i nie była wymieniana po poprzednim kliencie (zapach). Apartament był cichy. Mieliśmy dostęp do tarasu zaraz przy pokoju. Darmowy parking przed hotelem. Bardzo pomocny personel. Sklep spożywczy po drugiej stronie ulicy.”

• Crystal Lodge Motel Ocena: 8,1

„Pan w recepcji starał się nam przydzielić najlepszy pokój, rozbudowany aneks kuchenny”

• White Caps Motel Ocena: 9

„Nowy obiekt. Czysto i cicho.”

• „Bardzo komfortowy hotel, czyste i estetyczne, odnowione pokoje. Wygodne łóżka, cicha okolica. Rezerwacja tylko na jedną noc w drodze do San Francisco...”

• „Blisko do oceanu, blisko do Main Street, pokój duży czysty, wystrój bardzo przyjemny.”

„Czysto i skormnie”

• „Duży parking, blisko plaży”

10 najlepszych hoteli w mieście Ventura