Egejské moře (jižní část) Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sun Beach Lindos Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování bylo nad naše očekávání (s ohledem na *** a nízkou cenu), pokoje krásně zrekonstruované, čisté. Zahrada hotelu udržovaná, také čistá, všude plno rostlin. Výběr jídla velmi slabý, zato většina jídla co jsme ochutnali bylo chutné. Pláž čistá, písčitá, v moři menší i větší oblé kameny. Personál sbíral odpad z pláže. Obecně nenavštěvujeme animační programy, ale vrátili jsme se zrovna když měl vystoupení klaun. Obě děti (3,5 roku a 8,5 roku) byli absolutně nadšené. Ani já jsem se neudržela smíchu. Ihned po východu z hotelu na pravou stranu je několik obchůdků a restaurací, když se dáte vlevo, je tam jeden velký obchod na konci obce (velký výběr, ceny mi přišly trochu nižší). Necelé 2 km odsud je příjemné městečko Lardos, také jsme navštívili. Celkově jsme si dovolenou užili, bylo to fajn.“

• Keti Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé servírované snídaně na terasách. Neskutečný výhled ven, vířivka na pokoji.“

• Georgia Plus - All Inclusive Průměrné hodnocení: 5

„Paní z jídelny a recepce byly velmi mile a příjemné“

• Medieval Rose Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemné rodinné ubytování uprostřed centra Rhodosu. Opravdu stačilo vyjít z ubytování a byli jste v centru dění, všechny obchody byli do minuty chůze. Také mají pod ubytováním široký výběr výborných restaurací. Každé ráno vás vítá s úsměvem Olga, která vám se vším poradí. Ubytování bylo čistotné, postele pohodlné a každý den čisté ručníky. Na ubytování nic nechybělo - na každém pokoji lednička, čisté ručníky, k dispozici brožury o městě a okolí. Pokud jsme si nevěděli rady, paní Olga i s jejím mužem byli velmi nápomocni. Nakonec nás i z důvodu pozdějšího letu nechali na ubytování déle a výborně nás pohostili tradiční kuchyní. Také musím pochválit jejich malou dceru, která krásně hrála na piano. Z celkové atmosféry i samotným ubytováním jsme byli velmi nadšeni a máme krásné vzpomínky, rádi se na toto ubytování vrátíme. S pozdravem Barbora a Lukáš z České republiky“

• Angela Downtown Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Snidane“

• Oktober Downtown Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Velmi doporučuji. Skvělá lokalita, velmi příjemný personál, vynikající snídaně. Blízko na pláž i do města.“

• Silver Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Hned naproti je hotel lepší kategorie 5*Cabana Blue . Jeho recepce obsluhuje i tento hotel. V Silver Beach nám vznikl problém s bufetovou večeří kterou jsme měly v ceně ubytování, příjemná restaurace u pláže, která jim snídaně a večeře zajišťuje z důvodu deště zavřela….problém byl do deseti minut vyřešen. Byly jsme s úsměvem vpuštěny na all in večeři 5* v Cabana Blue“

• Blue Sea Island Průměrné hodnocení: 10

„Z hotelu jsme byly nadšené, jídlo a pití výborné. Přes odpoledne funguje bar na pláži, výběr z asi 8 koktejlů, můžete si zde dát výborné vafle, pizzu, palačinky, gyros, baklavu a zmrzlinu. Personál byl všude moc milý. Využívaly jsme i auquapark v druhé části hotelu přes ulici, všude čisto. V okolí hotelu možnost procházek ke kapličce nebo na útesy. Měly jsme půjčené auto, parkování bylo v ulicích okolo - vždy jsme našly místo.“

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 9

„Personál usměvavý ochotný 👍“