2. Bulgária hotelértékelések
  3. Szófia hotelértékelések
Szófia Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Central Club Sofia Értékelési pontszám: 8

„Központi helyen található, tiszta szoba fogadott minket.”

• Borovets Green Hotel Értékelési pontszám: 8

„Csendes környezet, fenyőligetben. Tágas, ingyen parkoló. Felújított épület, szerény bútorzat. Tisztaság. Változatos, bőséges reggeli. Jakuzzi és szauna.”

• Borovets Hills Ski & Spa - Half Board Értékelési pontszám: 9

„Udvarias segítőkész a személyzet. Remek ételek széles választékkal. Csendes nyugodt környezet.”

• Hotel Lion Sofia Értékelési pontszám: 5

„Jó elhelyezkedés, szoba tűrhető, nagy, tiszta, finom reggeli.”

• Tsarsko Selo Spa Hotel Értékelési pontszám: 9

„Tökéletes szállás volt egy éjszakára. Nagyon választékos és bőséges volt a reggeli, a szoba kényelmes és nagy volt. Sajnos a fürdőt nem tudtuk kipróbálni, mert elég későn értünk a szállásra. Autópálya mellett van, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy hangos lett volna.”

• Breza Hotel Borovets Értékelési pontszám: 10

„Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel, kiszolgálás, finom ételek, kedvesség.”

• Maison Sofia - MGallery Értékelési pontszám: 10

„Nem a belvárosban, de onnan jól megközelíthető helyen van ez a szálloda. Buszmegálló 100 méterre, villamosmegálló és metróállomás kb. 1 kilométerre van. A szoba tágas és kényelmes volt, az étterem pedig nagyszerű. Nagyon jók voltak a reggelik és kétszer vacsoráztunk is. Ráadásul az első este két csoport volt a szállodában, a második este pedig esküvő a hotel éttermében, de tudtunk vacsorázni ugyanolyan gyorsan, mintha nem lett volna rajtunk kívül még 50-60 vendég, akit ki kellett szolgálniuk. A személyzet a hotelban és az étteremben is végig nagyon kedves volt.”

• Hotel Central Point Értékelési pontszám: 6

„Központban volt”

• DITER Family Hotel Értékelési pontszám: 10

„Kedves, segítőkész személyzet, tisztaság, tágas szoba, jó elhelyezkedés. Kávé, tea egész nap.”

• Aris Hotel Sofia Értékelési pontszám: 8

„Modern berendezés, számomra jó helyen volt (közel az állomáshoz), hűtő, kényelmes ágy. Fürdőszobában teljes piperecikkek, még fültisztító pálcika is volt (ilyennel se találkoztam sok helyen). Szobában vízforraló is volt, de én nem használtam. Reggeli lehetőség, de én nem vettem igénybe.”

Szófia 30 legjobb hotele

20 391 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán