2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Rethymno - komentarji o počitniških nastanitvah
Rethymno Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Ker je nas apartma imel vonj po plesni, smo takoj drug dan dobili nov in kljub temu da je bil vecji niso dodatno zaračunali. Odzivnost odlična, ni važno ob kateri uri, prijazni.”

• “Oprema in razgled”

• Mary's Villa Ocena: 9

“lepa prostorna Villa na mirni lokaciji, prostoren dnevni prostor z dobro opremljeno kuhinjo. Čudovita terasa z letno kuhinjo Lep razgled, blizu mnogih atrakcij na južni Kreti.”

• “Odlična Lokacij na obrobju RETHYMNA, super izhodišče za raziskovanje tega dela otoka.”

• “Vse nam je bilo ušeč. Vredno vsakega evra. Novi in moderen kompleks. Blizu morja,malo daljši vendar lep sprehod do centra mesta. Top lokacija. Osebje prijazno,na nivoju,od šefov do čistilke. Pripročam vsem. Pridemo še kdaj. Hvala vam.”

• “Apartma je bil enak oglaševanju - čist, praktičen in s čudovitim razgledom na morje in okolico. Lokacija izvrstna - 1 minuta do krasne plaže in 2 minuti do centra. V bližini je odlična kavarna z lastno pekarno, v mestu pa veliko odličnih restavracij in tavern. Mestece je simpatično in ravno prav veliko za družinske ali umirjene počitnice.”

• Kionia Apartments Ocena: 10

“Lokacija, mir, pogled na morje”

• “Super lokacija. Je blizu morja, bazena, narave, dobro izhodišče za izlete,... apartma pa čist, udoben z vsemi pripomočki kar potrebuješ za bivanje nasploh! Še posebej pa bi pohvalil lastnico, ki je bila vedno na razpolago za vse informacije, da bi nam olajšala bivanje.”

• “Vse je perfektno. Hiša je prelepa, opremljena v rustikalnem slogu, ima vso opremo, ki jo imamo običajno doma. Hiša se nahaja v idilični vasici z neverjetnimi ljudmi, takšnega gostoljubja in dobrote še nismo nikjer doživeli. Gostiteljica Anastasija in vsa njena družina so neverjetni, ustrežljivi, prijazni, ponudijo vse kar imajo. Lokacija je od morja oddaljena cca.20 minut, vendar tam doživiš pravo tradicionalno Kreto, ki je v letoviščih ne doživiš. Priporočam 100 %. Mi smo bili 3 družine in imeli smo se fantastično.”

• “Bivali smo v družinski suiti, ki je omogočala tudi kuhanje. Sprejel nas je prijazen in uslužen receptor in nas peljal do sobe. Avto smo pustili brezplačno na varovanem hotelskem parkirišču. Cena je zelo ugodna, posebej, ker pripada tudi zajtrk, a ga mi nismo koristili, ker smo morali zjutraj zgodaj na pot.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Rethymno

na podlagi 78.753 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com