Paros Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Rubini Rooms Průměrné hodnocení: 3

„Zahrada“

• Naoussa Hotel Paros by Booking Kottas Průměrné hodnocení: 9

„Krásná zahrada s bazénem. Pokoje v soukromí. Parkování v oploceném areálu hotelu. Autobusová zastávka před hotelem, autobus mezi městy jezdí každou hodinu.“

• Selina Paros Průměrné hodnocení: 7

„Skvělé klidné místo, dvě minuty od hotelu přístav pro trajekt na Antiparos. Velké plus dávám za krásný výhled na moře.“

• Helliniko Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Neskutečně ochotný majitel Manos.“

• Madaky Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Poloha ubytování přímo v centru dění a i přesto byl na pokoji klid. Personál milí a ochotný. Možnost koupání v hotelovém bazénu.“

• Surfing Beach Village Paros Průměrné hodnocení: 1

„Jediná výhoda tohoto ubytování byl bazén a krátká vzdálenost k pláži.“

• Hotel Zannet Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní poloha, milý personál, krasný výhled z pokoje na moře, prostorný pokoj i balkon, lednice, klimatizace, vše v pořádku.“

• Sea & Sun Paros Průměrné hodnocení: 10

„Líbila se nám poloha ubytování napůl mezi centrem města a pláží. Vše blízko. Vzdálenost chůzí 5 minut. Líbil se nám personál, komplex spravuje Nancy s rodinou a jsou všichni milí a přátelští a ochotní. Ubytování bylo velmi tiché, klidné, čisté. S výhledem na moře. Terasa ve stínu s krásnou houpačkou a venkovním posezením. Klimatizace a větrák na stropem v druhé ložnici. Stylově zařízený pokoj. Na pokoji i žehlička na prádlo, fén, trezor, lednice, kávovar, kam každý den byly doplňovány kapsle na kafe.“

• Verbena Průměrné hodnocení: 8

„Místo jsem vybral kvůli poloze a privátní pláži, což s malými dětmi vždy ocením. Postele byly úzké, ale matrace tvrdší, což mám radši. Naprostý klid byl dalším bonusem. Pak už jsem nic moc neřešil:-) Personál byl OK, na naše přání nás ubytovali dříve Pláž je skvělá, jemný pisek (od prostředka doprava) Na pláži je i slušná kavárna. Co vice si přát?.“

Paros – 30 nejlepších hotelů