Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Grieķija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Lasithi brīvdienu naktsmītņu atsauksmes
Lasithi Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Artemis House Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti jauks dzīvoklis un saimniece. Viss nepieciešamais sagādāts. Welcom drink arī gaidīja un bērnam končas.“

• Kounenos Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mēs šeit palikām uz 3 naktīm. Bijām 6 cilvēki un mums bija divi atsevišķi apartamentii . Apartamenti , kas naktsmītnē ir norādīti kā dalīta līmeņa bija ar fantastisku skatu un diviem stāviem. Ja jums ir svarīgi skaists skats, tad izvēlaties apartamentu, kas sastāv no diviem stāviem. Otrais stāvs bija izremontēts un ar satriecoši skaistu skatu. Man ir ļoti svarīgi skaists skats, tāpēc, ja kādam ir tāpat kā man tad rezervējiet sev divstāvu apartamentu. Cena būs dārgāka, bet skats, ko redzēsiet ir tā vērts. Apartamentam, kas sastāv no viena stāva skats vairs nav pielīdzināms šim skatam. Koplietošanas baseins ir ar satriecoši skaistu skatu. Tas ir liela izmēra un mūsu bērni to novērtēja.“

• Nektarios Village House Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Tradicionala krētas māja“

• Apothikes Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Izcila atrašanās vieta pašā jūras krastā. Laipni saimnieki.“

• Porfyra's Island Viesu sniegtais vērtējums: 9

„..“

• AKTIS MAKRIGIALOS LUXURY APTS Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ideāla vieta atpūtai, saulei, smilšainai pludmalei, jūrai un bezrūpībai. Māja pie jūras ar izeju uz pludmali un saules gultām (atpūtāmies maijā 2 nedēļas). Pēc izvēles uzkopšana, dvieļu nomaiņa. Ir visa veida spilveni. Vienā pusē plaša terase uz jūru, otrā pusē uz pilsētu un saulrietu. Visapkārt tavernās var baudīt grieķu virtuvi ļoti lēti, mēs ēdienu baudījām tikai Golden Beach taverna, kur ēdiens visām gaumēm. Mājās virtuve ir labi aprīkota (būtu vēlams viens profesionāls virtuves nazis) un ja vēlaties gatavot mājās, tad netālu ir izcils svaigas gaļas veikals un augļu - dārzeņu veikals. Pie mājas ir auto stāvvieta. Saimnieka uzmanība bija ideāla un Krētā atpūstos šajā vietā vēllreiz. Paldies, bija jauka atpūta!“

30 vislabākās brīvdienu naktsmītnes reģionā Lasithi

Balstoties uz 50 775 brīvdienu naktsmītņu atsauksmēm Booking.com mājas lapā