2. Görögország hotelértékelések
  3. Laszíthi nyaralóértékelések
Laszíthi Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Alley To The Beach Értékelési pontszám: 9

„A lakás összkomfortos, két fő részére teljesen kényelmes méretű minden helyiség. Tetszett az automata sötétítő az ablakokon és a mosási lehetőség, melyet ki is használtunk, mivel csak 1 ülés alatti táskával utaztunk 7 napra. A ruhák 1 nap alatt megszáradtak. Vittünk magunkkal füldugót, mert olvastuk, hogy nem túl csendes a földszinti lakás, de erre sem volt szükségünk (persze lehet, hogy az egész napos mászkálás kimerített minket és mélyen aludtunk). A fürdőszoba jól szellőztethető külön ablakkal. A szállásadó az épület egy másik szintjén lakik, a kulcsátadás gördülékeny volt, csak sajnos hamarabb kellett a szálláshoz érjünk, mint terveztük, mert programja volt és el kellett menjen a városból. Máskülönben nagyon kedves és segítőkész volt mindenben. Érkezéskor behűtött ásványvízzel, és süteménnyel várt minket, ami egy figyelmes gesztus tőle, köszönjük még egyszer. A lakástól fél percnyi sétára már ott a tenger és a part, ingyenes parkolási lehetőség a part menti úton. A belváros is kényelmes sétatávolságra volt és nagyobb szupermarket is pár percre az apartmantól. Távozáskor is könnyen ment a kulcs visszaadása, a közeli kisboltban dolgozik, ott tudtuk visszaadni.”

• Elounda Anemelia Apartments Értékelési pontszám: 10

„Angelika vendégszeretete,a csodás teraszunk, ahonnan gyönyörű panoráma nyílik az öbölre. A nyugalom szigete ez a hely,és mi pont erre vágytunk. Az apartman mindennel felszerelt,amire szükségünk volt.csak egyet sajnálunk,hogy nem maradtunk tovább ☺️ De még visszatérünk.☺️”

• Helios Studios & Apartments Értékelési pontszám: 10

„A medence, a kilátás és a kék -fehér tradicionális színek. Gyönyörű kilátás a tengerre.”

• Relux Apartment Értékelési pontszám: 10

„A szállásadók nagyon barátságosak voltak, mindenben segítőkészek. Csendes, nyugodt a környék. Gyalog 10 percre van a belváros. Krétán négy szálláson is voltunk de legközelebb, csak ide fogunk menni.”

• Kalypso Apartment Ierapetra Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tetszett . A házigazda nagyon kedves volt, ajánlott nekünk kiránduló helyeket, éttermeket , ami nagy segítség volt. Az apartman tiszta és jól felszerelt. Mindnekinek ajánljuk , az elhelyezkedése is nagyszerű! 💗😍”

• Bellevue Suites Értékelési pontszám: 10

„Kilátás, tisztaság, felszereltség, elhelyezkedes”

• LIVAS Apartment Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű lakás, csodás kilátás, központi elhelyezkedés, nagy, ingyenes parkoló a ház előtt és végtelenül kedves néni fogadott! Csak ajánlani tudom!”

• Villa Kamari- Stunning Views Értékelési pontszám: 10

„Kicsi, de szépen berendezett, tiszta apartman lenyűgöző kilátással, csendes helyen. A környék teli van látnivalókkal. Roula a tulajdonos nagyon kedves és segítőkész volt.”

• Sunrise Beachfront Apartment Értékelési pontszám: 10

„Nagyon közel a város központjához. Autóval 5 perc, gyalog kb 15 perc. Kiváló helyen, a tengerparton, csodálatos kilátással.”

• Villea Village Értékelési pontszám: 9

„Szép környezet, kiváló elhelyezkedés. Csodálatos fás, erdős belső udvar, medence nagy és tiszta. Kicsi, de 2 főnek elegendő stúdió.”

Laszíthi 30 legjobb nyaralója

50 987 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán