2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Iraklion
Iraklion Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Sunshine Garden Apts Ocena gostiju: 9

„Veoma lako smo našli smještaj i parking nije bio problem. Imali smo jedinicu u prizemlju-lak pristup. Nije bilo bučno. Sadržaji su u redu. Plaža jje blizu, kao i sve što vam treba.”

• S12 Apartments Ocena gostiju: 10

„Apartman je jako dobro opremljen ,da bukvalno ima sve,jako blizu supermarketa,stanice za bus ,blizu plaze ,takodje ima dosta brzih hrana i kafica u okolini,dobra povezanost do centra grada .”

• „Sve je bilo odlično”

• „Apartman je u centru grada, renoviran, sadrzi osnovna sredstva za higijenu. Kreveti su udobni i obezbedjen je miran san jer je stan orjentisan prema dvoristu. U blizini je samoposluga i javni prevoz koji vodi do aerodroma, plaze itd.”

• „Nalazi se u samom centru grada gde ja sve nadohvat ruke. Domaćini su se potrudili da nas upute na mesta koja su lepa za obilazak. Dočekali su nas sa vinom i poslasticom. Sve preporuke za ovaj smeštaj. Hvala na divnom prijemu.”

• Parthenis Hotel & Suites Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno.”

• „Najviše se mi se dopala samo lokacija i blizina mora. Mesto je malo, mirno i bez gužve.”

• „Ko želi da bude u centru, ovo je savršen izbor. Svakog drugog dana se čisti i donose novi peškiri. Internet dobro radi u sobi i na terasi, klima je besplatna, ovo je veoma bitno jer je soba bila na sunčanoj strani i veoma topla.”

• Maritime Suites Ocena gostiju: 7

„Dobra lokacija Pogled iz apartmana”

• „Predivan dorucak”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Iraklion