Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Kreeka – hotelliarvustused
  3. Heraklio – puhkemaja arvustused
Heraklio Kontrollitud puhkemajade arvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• „Hotelli asukoht on ülihea, kõik pildid vastavad tegelikkusele. Väga mõnus hotelli ala, basseinid puhtad ja kogu hotelli ala väga puhas, sõbralik personal, olem e oma hotelli valikuga väga rahul”

• „Kõik oli hea.”

• „Asukoht on väga hea. Rand on lähedal, lennujaama ka, omanikud peavad restorani, kus oli väga maitsev toit.”

• „Hea asukoht ranna ja teiste hotellide ning restoranide kõrval. Oma parkla.”

• „Suur rõdu, asukoht hea, hea voodi”

• Villa Iokasti Keskmine hinne: 10

„Ilus, puhas, hubane ja mõistliku hinnaga pisike hotell. Hotelli alas imeline aed! Mõlemas magamistoas oli konditsioneer, see oli super, kuna väljas oli väga palav. Konditsioneerid ei tekitanud ka üleliia müra. Meil oli lausa 2 rõdu ja 1 terrass. Hotelli hommikusöök toodi tuppa, oli küll väga maitsev, kuid kontinentaalses stiilis, mis polnud meie pere eelistus. Seega valmistasime/tõime hommikusöögi enamasti ise. Hotelli vahetus läheduses on 2 toidupoodi, kust saime kõik soovitud söögid, joogid ja muud kaubad. Hotelli asukoht oli suurepärane, külake on ilusa vanalinnaga ja tohutu restoranide valikuga. Külakeses oli ka mitu auto- ja teiste mootorsõidukite rendipunkti väga mõistliku hinna ja tingimustega. Hersonissosesse kõndisime mäest alla ~15 minutit, pärast taksoga tagasi 10 eurot. Lennujaamast saime hotelli booking.com kaudu tasuta taksoga, kõik sujus, taksojuht oli meil lennujaamas kenasti vastas. Mõistliku lisatasu eest saime pikendada oma hotellist välja registreerimise aega, kuna meie tagasilend toimus hilja õhtul. Hotellist tagasi lennujaama saime taksoga (40 eurot). Aitäh Eleni, et meid sellega aitasid! Hotellil on ka oma tipptasemel restoran, kus pakutakse külakese kõige paremaid mereande!”

• Villa Galinos Keskmine hinne: 6

„Maja on megasuur, suurem, kui piltide järgi arvata võiks. Bassein on superlahe ja pakub palju rõõmu. Kõik tarvikud pikemaks peatumiseks on olemas. Elutoad on mugavad ja ka magamistoad on suured ning neist kõigist on pääs rõdudele. Meie võõrustaja Maniolis on väga sõbralik ja vastutulelik. Ta tuli meile alla maantee äärde vastu ja juhatas majani et me ikka kindlasti ära ei eksiks.”

• Ilios Keskmine hinne: 8

„Merele lähedal.Külalislahked.”

• Luxury SeaSide Suites Keskmine hinne: 10

„Väga armas ja puhas”

• Real Palace Keskmine hinne: 10

„Hotelli territoorium rahulik ja vaikne, kodune ja mugav, väga ilus ja puhas. Suur ja uus parkla, asulast väljast parklasse vaikne, lihtne ja rahulik ligipääs, isegi suure bussiga stressivaba sõit. Malia vanalinn jalutuskäigu kaugusel. Hotellis hubane ja kodune õhkkond, supersõbralik personal ning väga maitsev toit( minu jaoks parimad dolmad Kreetal :)). Kõik vajalik olemas hotellis kohapeal, soovi korral võib kogu puhkuse veeta basseini ääres ja süüa-juua hotellis ilma et millestki puudus oleks. Bassein, kokteilid, head söögid ning suurepärane Kreeka külalislahkus kõik koha peal saada. Kui jälle Kreetale lendan, peatun kindlasti oma 6 lapsega uuesti just Manose hotellis.”

30 parimat puhkemaja regioonis Heraklio

vastavalt 128 045 puhkemaja arvustusele Booking.com-is