3. Heraklio hodnocení ubytování k pronájmu
Heraklio Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Central Single Room Ground floor Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování v centru, všude blízko - obchody, restaurace, památky.“

• Estia Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita blizko Knossosu. Ochotny ubytovatel.“

• Fontem Central Living Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasné ubytování. Poloha v centru blízko ke všem službám a MHD, krásný a komfortně vybavený apartmán, ve kterém nic nechybělo, naopak nás čekala láhev vína na přivítanou. Skvělé hostitelky, které nám vždy rychle odpověděly na všechny otázky a byly připravené nám kdykoli pomoct. Určitě doporučujeme!“

• Menda Suite Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo naprosto luxusní, čisté a obsahovalo vše, na co si člověk vzpomene. Hostitelka byla velmi příjemná a ochotná, dala nám spoustu tipů na výlet. Ještě jednou děkujeme za úžasný pobyt a dárečky :)“

• Theoni Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Velmi nadstandardní ubytováni v poměru k ceně.“

• Hersonissos Venus 2 Bedroom House Průměrné hodnocení: 9

„Vše bylo dokonale a paní Mária byla skvělá.“

• Alexia's Houses Průměrné hodnocení: 9

„Paní byla velmi milá a její výrobky byly excelentní. Ubytování velké a čisté. Na klidném místě.“

• Frank Apartments Průměrné hodnocení: 4

„Velmi dobré snídaně. Trošku jsme se báli, protože to byli snídaně amerického stylu ale výběr byl dostatečný a opravdu byli velmi chutné. Byly na výběr 4, velmi dobrá káva, čerstvý pomerančový džus.“

• Villa Katerina Průměrné hodnocení: 10

„Vila je v klidné části, kousek od moře, kolem klid a příroda“

• Midway Point Apts Průměrné hodnocení: 9

„Mísa ovoce, bonbóny, balená voda a kafe po příletu na ubytování mile překvapily. Apartmán je prostorný, čistý, útulný se základním vybavením. Byly poskytnuty všechny potřebné informace ohledně ubytování, jak se do něj dostat, parkovací místo, WiFi. Ubytovatelka byla ochotná s čímkoli pomoci.“

Heraklio – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 126 972 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com