2. Гърция отзиви за хотели
  3. Heraklio отзиви за хотели
Heraklio Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Iraklion Hotel Оценка от отзивите: 5

„Много добро местоположение. Добра закуска.“

• Artion Boutique by Enorme Оценка от отзивите: 7

„Горе долу всичко е окей.“

• GDM Megaron, Historical Monument Hotel Оценка от отзивите: 10

„Стаите са разкошни и тихи, чистотата изключителна, гледката е прекрасна, персоналът перфектен. Закуската е разнообразна, обстановката е предразполагаща към почивка и спокойствие. Съотношението цена - качество е много добро. Това е най-добрият хотел в Гърция, който съм посещавал.“

• Alsus Boutique Hotel - Adults Only Оценка от отзивите: 10

„Хареса ми отношението, невероятен персонал, супер отзивчиви, грижат се настроението и удобствата да са налице! Чисто, приятна обстановка, страхотна градина! А кухнята и храната повече от великолепна!“

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Хотела е на пешеходно разстояние от старият град. Условията отговарят на хотел с 5 звезди. При настаняването ни имаше комплимент в стаята. местна ракия и снакс. В хотела се поддържа изключителна чистота. Закуската беше на блок маса, но персонала асистира усърдно. Продуктите са качествени. Оценката ни за закуската е висока. Вечерята беше лакарт меню. Гурме храна (предястие, салата, основно и десерт)с добро обслужване в приятна обстановка.“

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Тази резервация е удължаване на нашият престой. Само по себе си това говори много за това. че хотела ни хареса.“

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оценка от отзивите: 9

„Стаите бяха чисти и приятни. В едната даже имаше джакузи по средата.“

• Anna Maria Оценка от отзивите: 10

„Класически гръцки комплекс със студия и басейн. Ежедневно почистване ,смяна на бельо и безупречна хигиена. Тишина , релакс , спокойствие и зеленина на балкона с изглед към басейна. В непосредствена близост магазини,таверни, паркинг . Малия е прекрасно курортно градче с прекрасни плажове, таверни,пекарни,дискотеки, магазини. Специални благодарности от нас за прекрасния престой и отношение към домакина Justin.“

• Aeolos Beach Resort Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е перфектно! На брега на морето.Плажа е прекрсен , нежен пясък и чисто море! Има достатъчно място и на плажа и около басейна.Има бар на брега където може да пиете фрапе,коктейли,бира .Музиката която пускат също е много приятна. Бяхме на полупансион - закуска и вечеря.Имаше достатъчно храна ,вкусна и разнообразна.Готвача винаги присъстваше и представяше храната.Пространството около хотела е добре поддържано и зелено.Чисто и подредено е навсякъде.“

• Tropical Beach A Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше на ниво, Много вежлив и културен персонал. Има много топла вода, паркинг за колата. Закуската бе една и съща. Шезлонги и плаж на хотела - пред самият хотел - безплатни.“

30-те най-добри хотела в Heraklio

въз основа на 155 742 отзива за хотели на Booking.com