2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
East Crete Overené hodnotenia od skutočných hostí

• St. Nicolas Bay Resort Hotel & Villas Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektný rezort so všetkým čo k tomu patri“

• Petra Mare Priemerné hodnotenie: 10

„Skvely hotel! Pre rodiny s detmi uplne idealne. Na plazi kryte ihrisko s preliezkami, detsky bazen s mnoztvom smyklaviek a skveli animatori. Kazdy den detska disco a mnozstvo programu aj pre dospelych. A jedlo bolo uplne vynikajuce.“

• Du Lac Priemerné hodnotenie: 8

„Krásna lokalita. Nádherný výhľad z izby, ba priamo z postele. Pohodlné postele. Funkčná, tichá klimatizácia. Renovovaná kúpeľňa. Výborná reštaurácia v hoteli.“

• El Greco Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky nám chutili , poloha hotela výborná všade bolo blízko. Výhľad na more perfektný . Možno prídeme ešte raz .“

• Elpida Village Priemerné hodnotenie: 8

„Páčila sa nam lokalita a okolité pláže, tichšie miesto s malom turistov, izba bola pekná s obrovskou terasou, jedlo bolo chutné ale raňajky stále rovnaké,personál príjemný a usmiaty“

• Ostria Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Štandard izieb je adekvátny priaznivej cene. Skutočne dobrá čistota. Žiadne pachy z kanalizácie, alebo klimatizácie. Postele nevŕzgali, v rámci tohto štandardu ubytovania boli pohodlné. Funkčná klimatizácia. V hoteli bolo v noci ticho, dobre sme sa vyspali.“

• Naiades Marina Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Virivka, lokalita, personal“

• „Všetko“

• Porto Belissario Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita bola veľmi pokojná, strava formou polpenzie bolo pestrá veľmi chutná, veľmi príjemný hotel s až rodinnou atmosférou, kde sa dalo dobre leňošiť, kochať výhľadom, šnorchľovať. Personál nám vyšiel v ústrety, keď sme potrebovali odísť skoro ráno, prichystal nám jednoduché raňajky. veľmi radi by sme sa tam znova vrátili.“

30 Najlepších hotelov v regióne East Crete