2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Kréta Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Olga Studios Priemerné hodnotenie: 8

„Ochota personálu“

• Resitour - Aphrodite Beachfront Priemerné hodnotenie: 7

„Bazény, pekná zahrada“

• Sun Βy Τhe Sea 100m from the beach Priemerné hodnotenie: 10

„Skvělé ubytování 2 minuty od pláže. V odbočce z hlavní třídy, takže máte soukromí, ale zároveň je vše kousíček. Parkování před domem. Vše čisté, vkusné, byt plně vybavený (ručníky, potřeby pro vaření, pračka), 2 balkony. Komunikace s majitelem bezproblémová. Městečko krásné, byli jsme zde na konci dubna, takže pláž poloprazdná, moře krásné, čisté, kamenné bloky kus od břehu jsou ideální jako zábava pro děti na běhání a skákání. Velmi doporučuji. Určitě se rádi vrátíme :).“

• Urban Apt Next University 15 Priemerné hodnotenie: 8

„Veľké priestranné, skvelé vybavenie“

• Garden House Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemne prostredie, personál“

• Ammos Apartments Priemerné hodnotenie: 7

„More“

• Villa Mare Monte ApartHotel Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi dobré ubytovanie, pekné izby. Možnosť dokúpiť si okrem raňajok aj obed alebo večeru.“

• Kavos Hotel & Suites Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky vynikajúce. Prostredie hotela krásne.“

• River Side Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi dobrá lokalita, ubytovanie je kúsok od pláže a rovnako aj od malého námestia, ktoré je centrom mesta a nachádzajú sa tam reštaurácie aj obchody.“

• Elafonisi Resort by Kalomirakis Family Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie hodnotím na výbornú. Izba bola veľká, svetlá, pôsobila veľmi príjemne, krásny slnečný výhľad. Boli sme spokojní so všetkým. Navštívili sme aj reštauráciu. Ryba bola veľmi dobre spravená, veľmi nám chutilo. Ocenili by sme trochu viac prílohy a v jedle zahrnutú aj zeleninu. Inak všetko vporiadku. Milá príjemná obsluha.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Kréta

podľa 456 579 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com