Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Grieķija - viesnīcu atsauksmes
  3. Grieķija - viesnīcu atsauksmes
Krēta Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Luxury House near the Beach Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Siltas telpas jaungada naktī“

• Azure Beach Villas Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Apartaments ir ar ērtām gultām, mīkstiem matračiem, labi aprīkotu virtuvi, jauku vannas istabu, svaigu remontu, tuvu jūrai. Laipns un atsaucīgs personāls.“

• Knossos Apartments - Restaurant Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Nebija iekļautas“

• Kounenos Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mēs šeit palikām uz 3 naktīm. Bijām 6 cilvēki un mums bija divi atsevišķi apartamentii . Apartamenti , kas naktsmītnē ir norādīti kā dalīta līmeņa bija ar fantastisku skatu un diviem stāviem. Ja jums ir svarīgi skaists skats, tad izvēlaties apartamentu, kas sastāv no diviem stāviem. Otrais stāvs bija izremontēts un ar satriecoši skaistu skatu. Man ir ļoti svarīgi skaists skats, tāpēc, ja kādam ir tāpat kā man tad rezervējiet sev divstāvu apartamentu. Cena būs dārgāka, bet skats, ko redzēsiet ir tā vērts. Apartamentam, kas sastāv no viena stāva skats vairs nav pielīdzināms šim skatam. Koplietošanas baseins ir ar satriecoši skaistu skatu. Tas ir liela izmēra un mūsu bērni to novērtēja.“

• Porfyra's Island Viesu sniegtais vērtējums: 9

„..“

• Psamathi Living & Taste Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Ļoti jauka vieta, prom no burzmas. Jauka pludmale. Personāls draudzīgs un izpalīdzīgs. Gardas brokastis.“

• Summer Villas Crete Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mēs atpūtāmies Vilā Lemoni 🍋Pavisam kopā šeit bija trīs villas, kas atradās blakus un katrai bija savs privātais baseins un teritorija. Villa ir ļoti moderna, ar gaumīgu dizainu, labi aprīkotu virtuvi, ir arī cepeškrāsns. Baseins ir jauks un tajā mūsu bērni peldēja ar lielu prieku. Daudz saules pie baseina un relaksējoša vide. Pārdomāta zona laukā, kur var ieturēt maltīti un arī iekurt grilu. Daudz kaķu mūs apciemoja katru vakaru. Tuvumā ir jauka pludmale apmēram 10-15 min brauciena attālumā.“

• Omalos Village Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Naktsmītne atrodas izdevīgā vietā, ja jūsu mērķis ir iziet Samārijas aizu. Vieta ir romantiska ar skatu uz kalniem. Saimnieks atsaucīgs un laipns. Iesaku izmēģināt tuvumā esošo restorānu, kas ir ar lielām porcijām un pieņemamām cenām. Pēc bildēm sapratu, ka šeit ir divi baseini, bet tas ir viens ar pārlaižamu jumtu, salīdzinoši maza izmēra.“

• Bella Vista House Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Saimniece bija ļoti laipna un atsaucīga. Māja atrodas nost no burzmas, ar brīnišķīgu skatu uz jūru. Viss bija tīrs un komfortabls. Padomāts par katru sīkumu, lai dzīvošana būtu ērta. Tuvumā sīkas bodītes, bet 5 min ar auto ir arī lielāki veikali un kafejnīcas.“

• Socrates Hotel Malia Beach Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Bufetes tipa brokastis pilnīgi visām gaumēm. Ļoti labi! Vislabākā administratore!“

30 vislabākās brīvdienu naktsmītnes reģionā Krēta

Balstoties uz 456 579 brīvdienu naktsmītņu atsauksmēm Booking.com mājas lapā