Kréta Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Vaso's apartment Průměrné hodnocení: 9

„Dobré a klidné místo pro poslední noc na Krétě před dopoledním odletem. Cesta na letiště trvá autem 5 až 10 minut, občasné noční starty letadel našemu spánku neuškodily. Parkovali jsme přímo před vchodem do apartmánu, museli jsme jen trochu posunout starou motorku, kterou tam majitel asi postavil naschvál, aby tak rezervoval místo pro hosty.“

• Santa Irene Průměrné hodnocení: 10

„Klidná lokalita. Velmi vstřícní majitelé. Skvělý poměr cena/kvalita.“

• Meramvellou Living Průměrné hodnocení: 9

„Velká terasa je super a plně kompenzovala 75 schodů :-). Snadné předání klíčů přes kódovaný zámek bez nutnosti kohokoliv potkat, blízko centra, restaurace, přístav - vše dostupné pěšky“

• Creta Star Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Klidná lokalita s výhledy na hory a moře, dostupná vzdálenost do městečka. Příjemné, přátelské a vstřícné jednání s majitelem. Ubytování nebylo drahé, přitom kompletně zařízené a čisté. Dobré výchozí místo k cestování po jihu Kréty. Děkujeme.“

• Giannarakis Beach Průměrné hodnocení: 10

„Důkladně jsme vybírali a splnilo to přesně co jsme očekávali. Výhled z balkonu na moře a blízko do vody. Prostorný apartmán kde jsme měli každý svou ložnici i balkón. Majitel se o svůj majetek evidentně stará, od rána jsme ho viděli pořád něco dělat. Ubytování nelze vlastně nic vytknout.“

• Fedra Suites Průměrné hodnocení: 10

„Nové, krásné ubytování. Skvělý výhled. Pokoj menší, ale to jsme věděli předem.“

• Alkionides Seaside Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně u moře“

• Paligremnos Studios Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo pár kroků od moře a baru. V dubnu, čili před sezónou, tu byl klid a pohoda. O pár desítek metrů dál začíná na pláži zóna pro naturisty. Roztomilý nabytek, veselé pokojíčky s kuchyňským koutem, absence televizního panelu, lodžie s úžasným výhledem na moře a hory. Vstřícný a přátelský personál hotelu.“

• Lygaria Seaview Home Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo, kousek od pláže, obchodu i zastávky autobusu do Heraklionu. Příjemná terasa i zahrada, spoustu vybavení v kuchyni. Nádherný výhled. Skvělé přivítání a neuvěřitelná ochota a komunikace při řešení našeho osobního problému. Naprostá spokojenost! Za všechno hrozně moc děkujeme!“

• Sirens Kalami Průměrné hodnocení: 10

„Ticho, klid, pphoda, nadherný výhled na moře“

Kréta – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 456 579 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com