2. Grčka: recenzije hotela
  3. Grčka: recenzije hotela
Kreta Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Koni Village Hotel Prosječna ocjena: 10

„Boravili smo tjedan dana u hotelu,sve je bilo izvrsno. Osoblje pristupačno,konobari uslužni. Imali smo all inclusive,hrana je bila raznovrsna od ujutro do navečer,sve svježe,večinu toga peku pred vama. Mi smo se odlično proveli,velike pohvale”

• Atrium Ambiance Hotel Prosječna ocjena: 10

„Uslužnost osoblja, osobito s recepcije i ukusna hrana”

• CHC Marilena Hotel Prosječna ocjena: 8

„Putovali smo kao par i birali smo hotel za potpuni odmor, s all inclusice ponudom. Hotel nam se kao takav svidio i cijena koju smo platili je opravdana. Sobe su velike, prostrane, s balkonom i čiste. Ako želite, soba se čisti svaki dan, mijenja se posteljina i ručnici. Hrana je ok, za svakog se ponešto nađe, osim za ove jako izbirljive, ali takvi ne bi ni trebali u all inclusive hotele. Plaža, javni prijevoz i rent-a-car su na par koraka.”

• Iberostar Selection Creta Marine Prosječna ocjena: 10

„.”

• Fodele Beach Water Park Resort Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo jako dobro i na vrhunskom nivou”

• Areti Hotel Prosječna ocjena: 10

„Velik i prostran hotel. Soba je velika i prostrana sa odlicnim pogledom na more i bazen. Osoblje je savrseno i prijatno”

• Alitocatos Prosječna ocjena: 9

„Apartman ima sve sto je potrebno, prostran je, prozracan.”

• Arkadi Hotel Prosječna ocjena: 9

„Ugodno osoblje, uslužni, izvrstan doručak.”

• Klinakis Beach Hotel Prosječna ocjena: 9

„Lokacija odlicna odmah uz pjescanu plazu. Za dorucak stvarno ima svega jedino zamjerka na margarin umjesto maslaca.”

• Theartemis Palace Prosječna ocjena: 10

„Hotel je odličan, od osoblja do hotelskih sadržaja! Nemam niti jednu zamjerku.”

30 najboljih hotela u regiji 'Kreta'

na temelju 375.814 recenzija hotela na Booking.com-u