3. Χανιά κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Χανιά Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Rita's home Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα ήταν πολύ ωραίο, πεντακάθαρο και πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης! Μπορείς να μεταφερθείς παντού με τα πόδια κάτι το οποίο μας εξυπηρέτησε αφάνταστα. Ακόμα και το λιμάνι των Χανίων είναι περίπου 6- 7 λεπτά με τα πόδια.. Παρκιγκ βρίσκαμε πολύ εύκολα κοντά στο κατάλυμα. Πραγματικά όλα ήταν εξαιρετικά και οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί! Σας ευχαριστούμε και θα σας ξανά επισκεφθούμε σίγουρα στο προσεχές μέλλον!»

• Casa Lazareta Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικός χώρος, πεντακάθαρος., ιδανικό για οικογένεια, τα παιδιά ευχαρηστηθηκαν πολύ το τραμπολινο. Η θεα μαγευτικη και η τοποθεσια βολικοτατη για τη θααλασσα και για την πολη των Χανίων. Άψογη συνεργασια με τους ιδιοκτήτες. Σίγουρα θα επανέλθουμε για περισσότερες μέρες!»

• Nikolas Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικός οικοδεσπότης. Φανταστική φιλοξενία. Αξέχαστη διαμονή. Γενναιόδωρη διαμονή!!!»

• KaVros Cozy Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Περασαμε υπεροχα.. Πολυ ανετο σπιτακι, καθαρο.Ανετα κρεβατια. Πληρως εξοπλισμενο, εχει οτι χρειαστικαμε.Πολυ εξυπηρετικη η ιδιοκτητρια, μας ειπε που ειναι καλα να παμε, τι να δουμε και που να παμε να φαμε. Σε πολυ καλη τοποθεσια, εχει τα παντα κοντα. Πολυ ησυχη περιοχη. Σιγουρα θα ξαναπαμε...»

• Olives Villa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλη η εμπειρία με το κατάλυμα και τον ιδιοκτήτη του σπιτιού ήταν εξαιρετική. Καταρχήν το σπίτι βρίσκεται στο κέντρο της Ανώπολης, πολύ κοντά στην πλατεία του χωριού. Είναι πολύ ευρύχωρο με πολύ πρακτικούς χώρους και πολύ καθαρό. Εκτός από τα 3 δωμάτια που φιλοξενούν 6 επισκέπτες υπάρχουν 2 ευρύχωροι καναπέδες στο ενιαίο χώρο. Πολύ θετική εντύπωση κάνει και ο αύλιος χώρος. Ο ιδιοκτήτης έχει κρατήσει 3-4 μεγάλες ελιές και έχει βάλει γκαζόν δίνοντας έτσι σε παιδιά τη δυνατότητα να παίξουν εκεί. Ο ιδιοκτήτης επίσης ήταν πολύ φιλικός και πολύ εξυπηρετικός. Στο αίτημά μας να μας εξυπηρετήσει σε μια αλλαγή της τελευταίας στιγμής ήταν πολύ δεκτικός και τον ευχαριστούμε γι αυτό. Γενικά, αν κάποιος θέλει να επισκευτεί την περιοχή, το σπίτι προτείνεται χωρίς δεύτερη σκέψη!!!»

• Souvlakis Pool Suites (S.P.S) Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δωμάτιο με φουλ παροχές δεν έλειπε τίποτα. Όλα τακτοποιημενα με τη παραμικρή λεπτομέρεια. Αξιοπρεπεστατο πρωινό. Σπιτικά εδέσματα. Απόλυτη ησυχία. Αναπαυτικά κρεβάτια.»

• Poseidon Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είναι ένα πάρα πολύ ήσυχο μέρος . Είναι πάνω στην παραλία και παρέχουν δωρεάν ξαπλώστρες ενώ παντού χρεώνονται . Το πρωινό ήταν απλό αλλά πολύ καλό για την τιμή του . Η καθαριότητα ήταν άψογη όπως και ο οικοδεσπότης , ότι του ζητήσαμε μας το παρείχε αμέσως . Όλα ήταν υπέροχα . Θα το συνιστούσα σε οικογένειες και σε ζευγάρια που θέλουν ξεκούραση .»

• Christini Cozy Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετικό!!! Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα, καθαρό, άνετο με ωραία διακόσμηση.»

• Stoa Suites Chania Βαθμολογία σχολίων: 10

«Νιώθεις σαν το σπίτι σου, πεντακάθαρο, ασφαλές και σε τέλεια τοποθεσία. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και άψογο.»

• HRYSANTHl Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραία διαμερίσματα, μου επέτρεψαν να κάνω check in νωρίτερα και check out αργότερα. Το διαμέρισμα ήταν καθαρό, όλα τα πιάτα ήταν εκεί, για τρεις. Ευρύχωρη βεράντα έξω όπου μπορείτε να καθίσετε με φίλους. Ένας ευγενικός ιδιοκτήτης που μένει στον επάνω όροφο και θα σας βοηθήσει με τα πάντα αν συμβεί οτιδήποτε. Είναι σαφές ότι όλα τα έπιπλα και οι συσκευές είναι καινούργια. μισό λεπτό στη θάλασσα. Θα επιστρέψω ξανά εδώ»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Χανιά

βάσει 214.035 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com