2. Гърция отзиви за хотели
  3. Chania отзиви за ваканционни имоти
Chania Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Sofia Kalyves Оценка от отзивите: 9

„Собственичката е много симпатична дама. Нивото на чистота беше много високо.“

• Little Bay Оценка от отзивите: 8

„Много добро местоположение и учтив персонал“

• Welcome Apts Оценка от отзивите: 10

„Домакините бяха много мили, апартамента много кокетен и симпатичен. Много приятно обзаведен, много цветно и зелено в градината и на басейна. Пак бих се върнала там. Мария е изключително симпатична и общителна млада дама.“

• Souvlakis Pool Suites (S.P.S) Оценка от отзивите: 7

„Приятен персонал.Доволни сме много“

• Rex Apartments Оценка от отзивите: 6

„Стаята е добра, чиста, има всичко необходимо за престоя. Мястото е супер, всичко е съвсем близо.“

• Ivon's House Оценка от отзивите: 10

„Горещо препоръчвам Къщата на Ивон! Модерен и просторен апартамент. Много удобно и чисто. Тих квартал и всичко, от което имате нужда е в съседство: аптека, хранителни стоки, механи, кафенета и автобусна спирка. Много приятелски настроен домакин!“

• A Pleasant Stay in Chania Оценка от отзивите: 10

„Топ локация, на метри от плажа Неа Хора,ресторанти кафенета,всичко е на пешеходно разстояние.Апартамент напълно оборудван с всичко което всеки има в домакинството си.Модерно и чисто жилище с тераса,тихо и спокойно.“

• Newly reconstructed flat 107sqm! Оценка от отзивите: 9

„Отличен апартамент, отговаря на снимките и описанието. Безупречно чист! Намира се в малка двуетажна сграда, като той е на първия етаж, а над него има още един апартамент. Има вътрешно дворче с маса, столове и шезлонги. Тих и спокоен квартал. На 2 км / около 30 минути пеша от стария град и пристанището. На 200-300 метра от апартамента има кафе и пекарна. Също и автобусна спирка - срещу билет от 2 евро, който си купувате от шофьора на автобуса може да слезете до центъра или да се върнете. Бяхме с кола и нямаше проблем с паркирането на улицата.“

• Karmi Apartments Оценка от отзивите: 9

„Комплекса се намира на главната улица, за нас не беше проблем.Бельото се сменяше всеки ден.Чистотата и оборудването бяха на ниво.Паркинга е с видеонаблюдение и проблеми с паркирането не сме имали. Стандартно гръцко студио със всичко необходимо за приятен престой. Отличен изходен пункт за посещение на плажовете Елафониси, Фаласарна и Балос, както и планинските села на около.“

• Captain's Beach Apartments Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно. Домакините са супер любезни. Мястото е уникално красиво. Много спокойно. Чисти и просторни стаи, много удобно легло и много удобни възглавници. Закуската беше чудесна, а кафето превъзходно! Бих се върнала пак там! Благодаря Ви!“

30-те най-добри ваканционни имота в Chania

въз основа на 214 319 отзива за ваканционни имоти на Booking.com