2. Гърция отзиви за хотели
  3. Гърция отзиви за хотели
Central Crete Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Anna Maria Оценка от отзивите: 10

„Класически гръцки комплекс със студия и басейн. Ежедневно почистване ,смяна на бельо и безупречна хигиена. Тишина , релакс , спокойствие и зеленина на балкона с изглед към басейна. В непосредствена близост магазини,таверни, паркинг . Малия е прекрасно курортно градче с прекрасни плажове, таверни,пекарни,дискотеки, магазини. Специални благодарности от нас за прекрасния престой и отношение към домакина Justin.“

• Filion Suites Resort & Spa Оценка от отзивите: 6

„Хареса ни стаята и нейното разположение. Хареса ни уединението и възможността за директен достъп до басейна. Хареса ни,че стаята беше почиствана всеки ден и то с видно отношение.“

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оценка от отзивите: 9

„Стаите бяха чисти и приятни. В едната даже имаше джакузи по средата.“

• Artion Boutique by Enorme Оценка от отзивите: 7

„Горе долу всичко е окей.“

• Rethymno Village Оценка от отзивите: 7

„Хотелът е на централна улица и разполага с голям паркинг. Чистотата в стаите и общите части беше на много високо ниво. Персоналът беше отзивчив и любезен. WiFi беше отличен. На балконите в стаите има сушилници за дрехи и хавлии. Басейнът беше голям, чист и е заобиколен с много шезлонги и чадъри. В непосредствена близост до него е барът, чийто външно пространство е добре направено, голямо е и е приятно за отдих. Постоянна достъпност до сладолед, газирани напитки, кафе, наливна бира и наливно вино. Плажът е на близко пешеходно разстояние.“

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Тази резервация е удължаване на нашият престой. Само по себе си това говори много за това. че хотела ни хареса.“

• GDM Megaron, Historical Monument Hotel Оценка от отзивите: 10

„Стаите са разкошни и тихи, чистотата изключителна, гледката е прекрасна, персоналът перфектен. Закуската е разнообразна, обстановката е предразполагаща към почивка и спокойствие. Съотношението цена - качество е много добро. Това е най-добрият хотел в Гърция, който съм посещавал.“

• Galaxy Iraklio Hotel Оценка от отзивите: 9

„Хотела е на пешеходно разстояние от старият град. Условията отговарят на хотел с 5 звезди. При настаняването ни имаше комплимент в стаята. местна ракия и снакс. В хотела се поддържа изключителна чистота. Закуската беше на блок маса, но персонала асистира усърдно. Продуктите са качествени. Оценката ни за закуската е висока. Вечерята беше лакарт меню. Гурме храна (предястие, салата, основно и десерт)с добро обслужване в приятна обстановка.“

• Alsus Boutique Hotel - Adults Only Оценка от отзивите: 10

„Хареса ми отношението, невероятен персонал, супер отзивчиви, грижат се настроението и удобствата да са налице! Чисто, приятна обстановка, страхотна градина! А кухнята и храната повече от великолепна!“

• Icarus Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чудесна локация! На няколко крачки от крайбрежната улица.“

30-те най-добри хотела в Central Crete

въз основа на 212 230 отзива за хотели на Booking.com