2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Apokoronas Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Almyrida Village & Waterpark Priemerné hodnotenie: 7

„Veľkou výhodou tohto ubytovanie je bazen a mladý personal, ktorý bol veľmi milý, aj napriek tomu, že pracovali každy deň (stravili sme u nich 12 noci) a nie len v jedalni alebo aj upratovali izby a pracovali v kuchyni.“

• Zorbas Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi dobré raňajky, čistota“

• Elios Apt.1 Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá lokalita, potrebné vybavenie, čisté a priestranné izby.“

• Kalyves Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Izba bola čistá a príjemne zariadená. Upratovacia služba chodila viac krát za deň, čo bolo super. Personál veľmi nápomocný a ochotný vyhovieť vo všetkom. Vynikajúca poloha do 30 min autom od letiska Chania. Samotný hotel pri krásnej pláži s bazénom. Plážový bar mal veľký výber drinkov. Vynikajúca kuchyňa“

• Kiani Beach Resort Family All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„krásny rezort, výborne jedno, nádherne čisté more, priateľsky personál, pekne veľké čisté izby“

• Zorbas Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Uzasne ranajky“

• Kiani Beach Resort Family All Inclusive Priemerné hodnotenie: 7

„Ubytovanie bolo ciste na urovni, skor by som ale dala 4* nie 5,na izbe nie je ziadna pohovka alebo kreslo len 1 stolicka a velka manzelska postel 2 postele na poschodi, plus stolik, 2 televizory, bar, 2 toalety, 2 kupelne so sprchovym kutom. Dostali sme dobru izbu s vyhladom na bazen, ciastocne na more aj ked sme si to nezaplatili, na privitanie flasu cerveneho vina a pri odchode dezert. Su tu pekne 4 bazeny vhodne pre deti voda je cista aj okolie upravene, 2 detske ihriska, 2 bary. More bolo ciste aj plaz pekna piesocna ale aj kamienky. Mily personal, hlavne pani co upratovala bola velmi zlata a krasne vzdy upratala izbu, upratuje sa kazdy den, my sme si nechavali upratat kazdy druhy den. Pre deti je kazdy den program su tu zlate animatorky, vecer je pol hodinka disko pre deti to sa nam velmi pacilo. 😊“

• Anni Art Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je čisté, pekne a účelne zariadené. Z balkóna je priamo výhľad na more. Blízko je obchod aj reštaurácie.“

20 Najlepších hotelov v regióne Apokoronas