2. Magyarország hotelértékelések
  3. Pest megye hotelértékelések
  4. Vecsés hotelértékelések
Magyarország Vecsés Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• ibis Styles Budapest Airport Értékelési pontszám: 8,6

„A konyha kiváló a szállás acélnak , maximalisan megfelel”

• Hotel Ferihegy Értékelési pontszám: 7,3

„Olcsó, tiszta, egy repülő út előtt megfelelő. Buszkapcsolatban szuper jó vonatról és a reptéri buszhoz kb 6 perces sétára van szükség mert szinte a telekkel szembeni utcán végig sétál az ember és már a 200e buszra tud szállni a reptér D porta megállóból. De egyébként hatalmas parkolójuk van amiben kocsival is jó parkolni. Van reptéri kiszállitás amihez szoba költség ( nem fejpénz jár). Közelben a Sarokház Panzió-ban pedig megfelelő vacsora lehetőség van (500m).”

• „Már másodszor szálltunk meg a gyerekekkel és minden kérésem teljesült a gyerekekkel kapcsolatban. Férjem nélkül sok csomaggal érkeztem és ingyenesen segítettek a csomagokat a szobánkba szállítani , ami külön tetszett. Szép, csendes, igényes hely, reggeli pedig választékos és nagyon finom. Az 1 éves és 5 éves is kedvére válogatott a finomságokbol. Köszönjük 😊”

• ibis Styles Budapest Airport Értékelési pontszám: 8,6

„Nagyon tetszett, hogy a repülőtéren volt a hotel. Ha utazok és korai indulás vagy késői érkezés lesz, mindig meg fogok itt szállni. Tökéletes volt.”

• „A check-in gyors volt és zökkenőmentes. A vacsi finom volt, a reggelinél pedig bőséges volt a választék. Az ágy párnástul-takaróstul olyan kényelmes volt, hogy ki sem akartam kelni belőle reggel! Az ingyenes reptéri transzfer is szuper gördülékeny volt, a sofőr pontos és nagyon kedves, a kocsi pedig makulátlan! A wellness rész jól felszerelt és szépen tisztán tartott, bárcsak több időnk lett volna kihasználni. Minden alkalmazott, akivel kapcsolatba kerültünk, kedves és segitőkész volt.”

Vecsés 5 legjobb szállodája

19 523 Booking.comos hotelértékelés alapján