2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Istra: recenzije hotela
  4. Pazin: recenzije hotela
Hrvatska Pazin Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Sve je bilo super”

• „Stan je bio izuzetno čist i udoban. Pri dolasku u objekt dočekali su nas keksići i sok koji su karakteristični proizvodi Pazina, zbog čega sam se osjećala vrlo dobrodošlo. Kreveti su vrlo usobni.”

• Holiday Apartment VILLA BIANCA Prosječna ocjena: 10

„Izuzetno čist apartman, ima sve što je potrebno i za kraći i za duži boravak. Domaćin jako, jako simpatičan, pristojan i uslužan, nimalo nametljiv, a opet otvoren i pristupačan za sve upite. Čista petica!”

• Studio apartman Amalie Prosječna ocjena: 9,1

„Tina je super ljubazna i jednostavna u komunikaciji. Uz to nam je izašla u susret s vremenom ulaska u stan. Sve preporuke za domaćina.”

• Apartment Sanja Prosječna ocjena: 8,7

„lokacija u gradu je ok.”

• „Svidjela mi se čistoća objekta, odlična opremljenost kuhinje, predivan pogled na grad Pazin, jako lijepa kupaonica... Domaćini su bili izuzetno ljubazni i pristupačni. Topla preporuka!”

• Apartment Nina Pazin Prosječna ocjena: 9,8

„Sve nam se svidjelo. Apartman je bio jako uredan i predivno uređen. Također okućnica i dvorište su jako lijepo uređeni i idealni za ispijanje jutarnje kave na suncu. Apartman je smješten na jako mirnoj i dobro povezanoj lokaciji. Sve je jako blizu; od pekara do supermarketa i restorana. Domaćini su bili izrazito ljubazni i gostoljubivi te uvijek na raspolaganju za sve. Također su nas iznenadili lijepom gestom i poklonom za rođendan!”

• Apartman Pisino**** 70m2, 2+2 Prosječna ocjena: 9,8

„Apartman je lepši uživo nego na fotografijama. Apsolutno ima sve što vam treba i sve je novo, a kreveti su preudobni. Pazin je savršena pozicija za obilazak Istre.”

• „Čistoća, urednost. Vlasnici srdačni, ne nametljivi. Položaj apartmana je izvrstan, mirno a blizu svega. Jutarnji pjev ptica, zaboravljeni zvukovi djetinjstva.”

• Apartman Pisino**** 70m2, 2+2 Prosječna ocjena: 9,8

„Vrhunski objekt! Na slikama je jako atraktivan, ali uživo je i ljepši. Ugođaj u objektu je savršen, starinski zidovi s izbornim kamenom, ali opet moderno uređen, savršeno čist, kao da je jučer izgrađen. Ugođaj doma, mir, tišina, u starom dijelu Pazina, odmah pored starog kaštela. Supruga i ja smo uživali, mogli bi ostati stoljeće. Prostora i više nego nam treba. Sve savršeno čito i uredno, kreveti i posteljina kao u najboljem hotelu. Vlasnica jako ljubazna i draga, vrlo gostoljubiva. Jednom riječi - savršeno! Preporučam. 😉”

15 najboljih hotela u gradu 'Pazin'

na temelju 1.252 recenzija hotela na Booking.com-u