3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων

10,0

• Υποβολή σχολίου: 23 Ιουλίου 2023

«ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Όσα λόγια κι αν γράψει κάποιος για το συγκεκριμένο κατάλυμα παντα θα είναι λίγα.....Ξεκινώντας λοιπόν από τα βασικά.....το σπίτι ήταν "ακριβώς" όπως στις φωτογραφίες που είδαμε όταν κάναμε την κράτηση....μοντέρνο....καλοφτιαγμένο....με πολύ όμορφη διαρρύθμιση....καλαίσθητο ...με ΥΠΕΡΟΧΗ θέα στο Κολυμπάρι και συγχρόνως στο απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου .....πλήρως εξοπλισμένο με τα πάντα....βραστηρα....multi....τηγάνια....κατσαρόλες.....τοστιέρα....και όλες τις ευκολίες που θα μπορούσε κάποιος να απολαύσει στο σπίτι του σε συνδυασμό με λάδι...ρακή και κρασί παραγωγής των διαχειριστών της Λίτσας και του Νίκου που από την πρώτη στιγμή μας έκαναν να νιώθουμε σαν οικογένεια.....Τα καλτσούνια της Λίτσας "ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ".....οι οδηγίες σε ότι χρειαζόμασταν ακριβέστατες....και όλα αυτά με ένα χαμόγελο από το πρωί ως το βράδυ.....κατά την αναχώρηση μας δε.....μας περίμενε ένα μπουκάλι λάδι....ένα μπουκάλι ρακή και ένα με κρασί όλα δικής τους παραγωγής..... Γνωρίζαμε για τη φιλοξενία της Κρήτης και τα τοπικά προϊόντα....αλλά το ότι τα βιώσαμε σε παραλληλισμό με αυτούς τους υπέροχους ανθρώπους νομίζω ότι ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας..... Λίτσα και Νίκο σας ευχαριστούμε πολύ για όλα.....θα τολμούσα να πω ότι περάσαμε τις πιο όμορφες διακοπές της ζωής μας..... Το ότι θα επιστρέψουμε είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ....το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε κάθε ενδιαφερόμενο.... Εις το επανιδείν..... Γιώργος,Ιωάννα,Αλέξανδρος,Δημήτρης,Εβελίνα (Ιούλιος 2023)

Έμεινε: Ιούλιος 2023