3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Ζαρός κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Ζαρός Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Idi Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ένα ξενοδοχείο μέσα στη φύση αναμεσα στα αιωνόβια πλατάνια, καθαρό με νόστιμο πρωινό.»

• Kato Zaros Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Ολα ήταν εξαιρετικά, καινούρια και προσεγμένα. Πολύ καλά εξοπλισμένη κουζίνα και καλές οικιακές συσκευές. Μας περίμεναν νόστιμα λυχναράκια και καλή συλλογή από καφέδες και χυμός. Ωραία θέα στο βουνό . Πολύ φιλικοί και φιλόξενοι γείτονές καθώς και όλοι οι χωριανοί.»

• Zaros Cottage Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπίτι είναι πολύ άνετο και λειτουργικό ,το γεγονός ότι επιτρέπονται τα κατοικίδια είναι υπερβολικά σημαντικό για εμάς ,η τοποθεσία του στο χωριό είναι πολύ βολική και εύκολα προσβάσιμη,ο ιδιοκτήτης,με την σύντομη επικοινωνία που είχαμε από το τηλέφωνο ήταν άψογος, παίρνει και αυτός άριστα, σίγουρα θα επισκεφθούμε ξανά και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα σαν επιλογή.»

• Zaros Cottage Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα πλήρως εξοπλισμένο κατάλυμα στο οποίο δε μας έλλειψε τίποτα! Άριστα σε καθαριότητα, θέρμανση, άνεση! Για το ενός έτους μωρό μας βρήκαμε, ενώ δεν το είχαμε ζητήσει, τραπεζάκι φαγητού, ασφάλειες για τα ντουλάπια και κάποια παιδικά τάπερ για εκδρομή! Επιπλέον, υπήρχε και κέρασμα για καλωσόρισμα με τοπικά προϊόντα τα οποία και εκτιμήσαμε ιδιαίτερα. Ο Βασίλης ήταν πολύ εξυπηρετικός και μας έλυσε όποια απορία είχαμε. Ήταν σαν να είμαστε στο σπίτι μας!»

• Zaros Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Υπέροχη τοποθεσία, δίπλα από το πανέμορφο σημείο της λίμνης του Ζαρού. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ γλυκείς, φιλικοί και ευγενείς!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ζαρός

βάσει 1.696 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com