Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Sidari viesnīcu atsauksmes
Grieķija Sidari Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• TEREZAS HOTEL Viesu sniegtais vērtējums: 8,6

„Zema cena, klusa vieta, baseins“

• Corfu SunGate Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 7,7

„Remontēti un gaumīgi numuriņu. Garšīgs ēdiens“

• Spiridoula 1 Studios & Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 9,1

„Lieliska nedēļas uzturēšanās apartamentos. Noderēs cilvēkiem, kuriem nepatīk pilsētas drūzma, vēlams iznomāt automašīnu, lai var nokļūt jebkurā vietā uz salas. Naktsmītnei garām iet autoceļš vietējam transportam. Līdz tuvākai pludmalei Sidari 4 min. brauciens ar auto. Apartamentos ir viss nepieciešamais, lai uzturētos, arī virtuves zona, ar aprīkojumu. Patīkams saimnieks un viņa ģimene.“

• Panorama Sidari Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Laba cena, garšīgi ēdieni, lieliski animatori“

• Panorama Sidari Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Pārsteidzoši laba viesnīca, neskatoties uz savām 3*. Lielisks serviss un ēdināšana, mums bija AI. Ļoti labs baseins ar dziļumu pat 2,50 m. Personāls atsaucīgs un izpalīdzīgs. Dzīvojām ģimenes numurā ar 2 guļamistabām. Numurs plašs ar balkonu. Iekārtots vienkārši. Mums paveicās, jo dzīvojām korpusā pie baseina un kalnā nebija jākāpj. Vakaros notiek pat dažādi izklaides pasākumi un šovi. Labs bārs pie baseina. Visu dienu pieejams saldējums. Dzērieni labas kvalitātes. Pēcpudienā dažādas uzkodas, pankūkas. Netālu no viesnīcas ir Sidari gājēju iela ar veikaliņiem, pludmale (iet kādas 5 min). Mēs bijām ar auto, tad mums likās, ka viss ir tuvu. Korfu bijām 4 viesnīcās (arī 4* un 5*), šī bija noteikti labākā ēdināšanas kvalitātē un servisā. Noteikti rekomendējam.“

• Del Mare Beach Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8,7

„Skaista un izdevīga vieta un skats burvīgs“

• Othonas Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 9,5

„Lieliska vieta, kur pabadīt brīvdienas, teritorija skaisti iekopta, ir baseins un viss nepieciešamais laiskām brīvdienām.“

• Legends Hotel Sidari Corfu Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Viesnīca atrodas nedaudz nost no centra. Sidari visi veikali, bāri ir atvērti 24/7. Tiešām klusa vieta. Līdz centram aptiveni 5 min gājiens. Baseins tīrs. Personāls ļoti atsaucīgs.“

30 vislabākās viesnīcas vietā Sidari

No 14 880 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā