3. Ρέθυμνο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σελλία κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σελλία Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Nostalgia Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Ήταν όλα εξαιρετικά! Το κατάλυμα βρίσκεται σε ένα ονειρεμένο μέρος με υπέροχη θέα, είναι πλήρως εξοπλισμένο και οι ιδιοκτήτες είναι εξαιρετικοί κ φιλικοί με τα ζώα. Είχα επίσης μαζί μου το γάτο μου και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα. Είναι ένα τέλειο μέρος εάν θέλετε να χαλαρώσετε από την βαβούρα της πόλης, αγναντεύοντας τη θέα σε έναν πανέμορφο κήπο.»

• VILLA ARIADNI Familie House Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Value for money επιλογή, εξαιρετικές παροχές σε εξαιρετική τιμή.Υπέροχο το ιδιωτικό τζακούζι και το μπάρμπεκιου!Τα παιδιά μας απόλαυσαν την αυλή!Ιδανικό για δύο οικογένειες αφού ουσιαστικά είναι δυο ξεχωριστά και άνετα διαμερίσματα με κοινή μεγάλη αυλή!Θα ξανάρθουμε σίγουρα!»

• Nostalgia Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Πεντακάθαρα δωμάτια σε ειδυλλιακή τοποθεσία δίπλα στην πιο απάνεμη παραλία της περιοχής. Άνετα στρώματα, πλήρης οικοσκευή και πολύ καλή σχέση τιμής-παροχών.»

• VILLA ARIADNI Familie House Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Εκπληκτικό κατάλυμα! Σε κεντρική τοποθεσία που εξυπηρετεί για φαγητό και σούπερ μάρκετ αλλά και για να εξερευνήσεις τις γύρω περιοχές! Πολύ άνετο και ο Μανώλης ευγενικός και πρόθυμος να μας βοηθήσει με κάθε πληροφορία! Αν βρεθούμε ξανά στην Κρήτη σίγουρα θα ξαναπάμε!»

• Nostalgia Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«όλα ήταν τέλεια. Το πρωινό το έτρωγες και ήθελες ξανά να φας το βράδυ. Η καθαριότητα δεν το συζητάω ούτε μια σκόνη δεν υπήρχε. Ότι πρέπει για ηρεμία και ξεκούραση!!!!!!!!!!!!»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σελλία

Το τελευταίο σχόλιο αναρτήθηκε πριν από: 245 μέρες

• Pyrgos Exclusive

#4 από 17 ξενοδοχεία σε Σελλία

Το τελευταίο σχόλιο αναρτήθηκε πριν από: 23 μέρες

• Petasos House - Garden - Sea View Renovated January 2024!

#5 από 17 ξενοδοχεία σε Σελλία

Το τελευταίο σχόλιο αναρτήθηκε πριν από: 36 μέρες