3. Ρέθυμνο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Ροδάκινο κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Ροδάκινο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Akrotiri Panorama - luxury apartments with sea view Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Το κατάλυμα έχει υπέροχη θέα.»

• Akrotiri Panorama - luxury apartments with sea view Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Εξαιρετική τοποθεσία και το σπίτι όλα τέλεια»

• Korakas Beach Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΑΠΜΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ - ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ - ΦΙΛΙΚΟΙ ΟΚΟΔΕΣΠΟΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ»

• V&C Paradise Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Τα δωμάτια ήταν σε εξαιρετική τοποθεσία,ήταν πεντακάθαρα όλα,πολύ εξυπηρετικοί άνθρωποι,στην ταβέρνα του καταλύματος ότι δοκιμάσαμε ήταν νόστιμο με γρήγορο και ευγενικό σέρβις,ο διαχειριστής του καταλύματος πάντα διαθέσιμος και πρόθυμος να βοηθήσει σε ότι και αν ζητήσαμε.Επίσης μας άρεσε ότι είναι pet friendly και είχαμε μαζί και τον σκυλάκο μας.»

• Sunrise Hotel & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η διαμονή μου ήταν μαγευτική στο Sunrise Hotel & Apartments,ήταν όλα υπέροχα,το δωμάτιο ,η καθαριότητα ,το πρωινό ,οι άνθρωποι που μας υποδέχτηκαν..Ευχαριστούμε πολύ σίγουρα θα ξανά έρθουμε !!»

• Sunrise Hotel & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ήταν όλα άψογα.. οικογενειακή επιχείρηση..όλα ήταν πεντακάθαρα..κοντά στη θάλασσα.. το πρωινό υπέροχο. Και οι τιμές παρά πολύ καλες.Το συστήνω ανεπιφύλακτα»

• Virgin Mary Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Πολύ όμορφα διαμερίσματα, άνετα και καθαρά. Η κα Ζωή και το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ό,τι χρειάστηκε. . Σε συνδυασμό με το πολύ καλό φαγητό στην ταβέρνα τους και την παραλία στα πόδια μας, είναι ο απόλυτος προορισμός! Ανυπομονούμε να πάμε ξανά!»

• Peristeres Appartments Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Η θέα απ' το κατάλυμα είναι εξαιρετική. Από το μπαλκόνι έχεις θέα όλο το Λυβικό και τη Γαύδο. Η περιοχή ενδείκνυται για διακόπες με ξεκούραση, καλό φαι, και καταπληκτικές παραλίες.Το κατάλυμα βρίσκετε σε ήσυχο μέρος δίπλα σε παραλία και 1' λεπτό από τα εστιατόρια.Η οικοδέσποινα μας υποδέχτηκε με ρακί και καλτσούνια.Κάθε μέρα καθαρίζονταν τα καλάθια ενώ τη δεύτερη μέρα καινούργια σεντόνια και πετσέτες.Χαλάρωση, ησυχία, παραλίες, και καλό φαί.»

• Livikon Studios & Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«ηθεα απο το μπαλκονι»