3. Ρέθυμνο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Πλατανές κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Πλατανές Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Marianthi Apts by Estia Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα ήταν εξαιρετικό, πεντακάθαρο και το προσωπικό πολύ φιλικό κι εξυπηρετικό. Βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία.»

• Rethymno Village Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Καταπληκτική εμπειρία ήταν ένας από τους καλύτερους προορισμούς.Απο άποψη σχέσεις ποιότητα/τιμής ξενοδοχείου που έχω επισκεφτεί.Τα πάντα ήταν τελοια οργανωμένο εντυπωσιακά από τους καλούς τρόπους του προσωπικού.. Προσπαθούσαν νά κάνουν ότι ήταν δυνατόν να κάνουν Ευχάριστη την διαμονή μας εκεί.ΣΥΝΕΧΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΆΝΝΗΣ.ΓΙΩΤΑ»

• Oleander Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Μεγάλο και άνετο δωμάτιο. Αρκετά οικονομικό. Σε καλή τοποθεσία.»

• Utopia Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Πολύ καθαρό,το δωμάτιο πολύ καλύτερο των προσδοκιών μας, σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε»

• Rethymno Village Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Ευγενικό προσωπικό και καθαροί χώροι»

• Mary Hotel & Mary Royal Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Η ΥΠΟΔΟΧΉ»

• Κρητικός Ήλιος Βαθμολογία σχολίων: 7,8

«Μια καλή επιλογή για να μείνει κάποιος κοντά στο Ρέθυμνο λαμβάνοντας όλα τα βασικά που χρειάζονται για μια άνετη διαμονή χωρίς να πληρώσει πάρα πολλά. Άνετο δωρεάν parking , καθαρά δωμάτια, καλό ίντερνετ και όμορφη πισίνα. Αν και φτάσατε μετά τα μεσάνυχτα η κοπέλα στην ρεσεψιόν ήταν πολύ ευγενική και διαθέσιμη να μας εξυπηρετήσει»

• Mary Hotel & Mary Royal Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Άριστο δωμάτιο»

• Αξός Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Πολύ ωραίο, άνετο και καθαρό δωμάτιο. Πλούσιο πρωινό, πολύ ευγενικό και χαμογελαστό όλο το προσωπικό.»

• Rethymno Village Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Το δεκάρι το δίνω στο χαμογελαστό προσωπικό και πάντα πρόθυμο να σε βοηθήσει, από ρεσεψιόν μέχρι τραπεζαρία και καμαριέρες! 9 Για το ξενοδοχείο τους μεγάλους χώρους την μικρή και μεγάλη πισίνα και το σημείο που βρίσκεται, μόλις πέντε λεπτά από το κέντρο του Ρεθύμνου με το αυτοκίνητο! 8 στα μεγάλα δωμάτια που αν κι έχουν παλιά έπιπλα είναι άνετα, μείναμε σε τετράκλινο που είχε χώρισμα και ουσιαστικά ήταν δύο δωμάτια. Επίσης αν και το δωμάτιο μας δεν είχε θέα αλλά έβλεπε σε ταράτσα,η ταράτσες είναι τόσο όμορφα φτιαγμένες με γρασίδι που δεν σε δυσαρεστεί το θέαμα!7 στο φαγητό που ήταν τόσο όσο... πρωινό καλό, γεύμα και δείπνο αρκετά καλό.. Πήγαμε διήμερο Πάσχα και είχε αρνί και κόκκινα αβγά!! Το συστήνω για οικογενειακές διακοπές και είναι και petly friend!! Συγχαρητήρια!! Πολύ καλή σχέση ποιότητας και τιμής μιας και λειτουργεί all inclusive!!»

Τα 15 καλύτερα ξενοδοχεία σε Πλατανές

βάσει 4.566 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com