3. Heraklion – opinie o hotelach
  4. Matala – opinie o hotelu
Grecja Matala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Amalia Ocena: 8,8

„Pomimo braku TV, świetne wyposażenie apartamentu, można skorzystać z wyciskarki do pomarańczy, ekspresu na kawę bez wydzielonych kapsułek, wszystko super ! I rewelacyjny taras, duży i przestronny, wielkie okna dające dużo światła. Bardzo nam się podobało”

• Hotel Coral Matala Ocena: 8,5

„Zostaliśmy serdecznie przywitani przez przesympatyczną Panią i to był zwiastun, że wybraliśmy dobre miejsce na nocleg. Spędziliśmy w tym hotelu tylko 1 noc, byliśmy przejazdem. Wspaniałe położenie, z dala od zgiełku, różnorodne śniadanie, to atuty, dla których ponownie wybrałabym Coral.”

• Hotel Orama-Matala Ocena: 8,6

„Duży plus za smaczne, przygotowane ze świeżych produktów śniadania.”

• Hotel Orama-Matala Ocena: 8,6

„Fantastyczni właściciele, bardzo czysto, nowocześnie. Porcja śniadania idealna, a chleb wyśmienity. Polecam☺️”

• Nostos Ocena: 8,4

„Dobra lokalizacja, czystość, miły gospodarz i obsługa”

• Nostos Ocena: 8,4

„Nowy obiekt, wygodne łóżko.”

• Amalia Ocena: 8,8

„Materac, poduszki, pościel,bardzo czysto, parking”

• Matala Caves Ocena: 9,5

„Przepiękny taras z zapierającym dech w piersiach widokiem, świetna lokalizacja, przemiły właściciel i możliwość wcześniejszego check in-u. Mała kuchenka zlokalizowana jest na tarasie, więc nawet przygotowanie śniadania było super doświadczeniem”

• Nostos Ocena: 8,4

„Taras z pięknym widokiem na góry, ciekawe minimalistyczne pomieszczenia.Obiekt wygląda jak mini anafiotyka.Codzienne sprzątanie, czystość obiektu.”

• Amalia Ocena: 8,8

„Słoneczny pokój z tarasem. Z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym. Przemiła Pani właściciel.”