2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Heraklio - komentarji o hotelih
  4. Malia - komentarji o hotelih
Grčija Malia Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Odlična lokacija”

• “Nov oz. prenovljen objekt, udobna soba, pogled na morje, bližina plaže.”

• “Lokacija,cistoca,ljubaznost,gostoprimstvo”

• “Prišli smo na počitnice z družino, najeli smo 2 troposteljni sobi/studia. Krasno osebje se je res potrudilo za nas, nič ni bilo odveč. Sobe so prostorne, oprema ok. Vzmetnice so bile malo trše, kar je nam močno ustrezalo. Čistoča je bila na višjem nivoju kot v marsikaterem hotelu z več zvezdicami. V hotelskem baru/restavraciji so cene zmerne, porcije pa poštene. Dva bazena prideta kar prav, ko je hotel poln. Generalno gledano zelo dobro razmerje storitev/cena, tudi opis na Bookingu je realen.”

• “Lokacija hotela je res odlična, z lastno plažo in peš do trgovin in lokalov. Parcela je velika, ima parkirišče ter veliko zeleno površino. Tudi hotelski bazen in plaža sta zelo lepa in urejena, s kakovostnimi ležalniki in senčniki. Skrbijo za čistočo in urejenost. Enako restavracija, ima zelo kakovostne in nenatrpane mize ter stole. Tudi nadstrešnice za senco so zelo lične in učinkovite. Vsak večer prižgejo svečke, cel dan in večer vrtijo prijetno lounge glasbo. Strežno osebje je res prijazno in ustrežljivo. Sobe vsak dan očistijo, menjajo brisače (kar mogoče ne bi bilo potrebno res vsak dan...). Klima dobro dela. Balkoni so udobno veliki in lepo orientirani (tudi če je le stranski pogled na morje).”

• “Popolnoma vse. Vse popolno. Vsak dan čiščenje sobe, menjava brisač, okusen zajtrk, mir, prijaznost osebja. Sprejela naju je Sophija in naju s svojo naravno prijaznostjo očarala tudi večkrat med bivanjem. Res je tudi njej velikega pomena, da se gostje dobro počutimo. Mize ob zajtrku okrašene z obilo svežih limon. Gospod, verjetno lastnik, se je večkrat ob zajtrku sprehodil in ženskam podelil vejico melise. Pozornost, ki seže do srca. Priporočam vsakemu, midva sva se imela čudovito. Naj omenim še, da so tudi domačini izredno prijazni. Še razlog več za popoln dopust.”

• Sarpidon Apartments Ocena: 9,1

“Zelo lep, čist in urejen apartma. Prijazno osebje, čisto in udobno.”

• Danaides Ocena: 8,5

“Odlična lokacija zelo lep ambient, vse superrr”

• “Soba, zajtrk, osebje in bazen”

• “Čudovit hotel v lepem okolju, ustrežljivo osebje, ambient, kot si ga lahko le želiš, ta lokacija je presegla naše pričakovanje.”

Najboljših 30 hotelov - Malia

na podlagi 19.485 komentarjev hotelov na Booking.com