3. Comentarii despre hoteluri în Heraklio
  4. Comentarii despre hoteluri în Malia
Grecia Malia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sunshine Boutique Hotel Scor din comentarii: 9,1

„Micul dejun foarte bun, diversificat si extrem de gustos. Hotelul foarte bine amplasat, la 7-10 minute pe jos de centrul Maliei, unde gasiti foarte multe taverne extrem de frumoase, cu mancare si ambient grozav. La circa 5-7 minute pe jos un centru de Karting foarte frumos, Gazda foarte primitoare si amabila. Parcare gratuita in spatele hotelului, la 2 minute jos, fiind necesara ocolirea pe jos 150 metri. La 50 metri o pizzerie pe vatra cu o pizza de nota 10 plus. Zeci de baruri, pub-uri, etc, toate la maxim 15-20 minute pe jos de hotel, mai mari, mai mici, etc. Plajele la circa 5 minute cu masina si maxim 15 pe jos, cele mai apropiate, As recomanda zona Nissos Beach si Pleasure Beach.”

• Pyrgos Beach Hotel Apartments Scor din comentarii: 9,3

„Hotelul este poziționat într o zona superba, liniștită și are toate facilitățile necesare unui concediu împlinit. Personalul și managerul deosebiți, amabili și săritori. Curățenia impecabila.”

• Theo Star Beach Hotel Scor din comentarii: 8,4

„nimic !”

• Kastro Beach Apartments Scor din comentarii: 8,7

„Afacere de familie. Aproape de plaja. Curat, liniște, pret bun. Vom reveni cu drag aici.”

• „Faptul ca la proprietate se gasea o poscina de care ne puteam bucura.... dar de care din pacate nu am putut sa o folosim, caci daca am fi vrut sa ne racorim cu o apa,suc sau bere, eram obligati sa cumparam de la bar!”

• Malia Bay Beach Hotel & Bungalows Scor din comentarii: 7,9

„Pentru noi totul a fost superb. Oameni foarte prietenosi, mancare selectiva, dna de la receptie zilnic ne intreba daca totul a fost ok, curatenia de asemenea, era zilnica. Recomandam cu mare drag acest hotel! Fiind in luna de miere ne-au acordat o camera preferentiala fara a achita nimic in plus. Multumim!”

• Pyrgos Blue Scor din comentarii: 9,3

„Totul, în primul rand curățenia, un loc retras dar cu acces la plaja, piscina proprie și posibilități de servire a mesei plus barul! Personal de nota 10 !”

• Theoni Apartments Scor din comentarii: 8,5

„Am avut parte de curățenie în fiecare zi prosoape în fiecare zi 2 chiar 3 de persoană cearceafuri schimbate. Nota 10. Felicitări Theoni”

• Blue Sky Apartments Scor din comentarii: 9,4

„Locatie superba cu mult spatiu verde , curat, aproape de plaje si magazine.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Malia