3. Comentarii despre hoteluri în Chania
  4. Comentarii despre hoteluri în Maleme
Grecia Maleme Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sunny Suites Scor din comentarii: 9,3

„Totul este exact ca in prezentare. Curatenie și facilitați “ca acasă”.”

• GT Beach Scor din comentarii: 8

„Privelistea, micul dejun, personalul hotelului”

• GT Beach Scor din comentarii: 8

„Privelistea”

• Traditional Sea Side Cottage Scor din comentarii: 9,6

„Gazda super ! Am fost asteptați cu musaca si un fel de cozonac (pâine dulce )din partea mamei proprietarului, am găsit cafea, ceai ,lapte , (chiar si praf de copt ! )etc. Proprietatea utilata si dotată conform descrierii ! În living ar fi utilă o canapea extensibilă.... Nu am avut noroc de vreme prea buna pentru plajă... Dar gazda a venit cu informații si propuneri de petrecere a timpului ! Multumim !”

• Castro Beach Hotel Scor din comentarii: 8,9

„Micul dejun foarte bun. Locația nesatisfăcătoare.”

• Mythos Beach Hotel Apartments Scor din comentarii: 9,2

„Apartamentul este despartit de plaja doar de restaurantul familiei si de un drum de acces. Este spatios, are frigider mare si un aragaz electric cu cuptor si iesire in ambele parti la cate o terasa imensa. Gazda, ne-a intampinat si cu cate un paharel de tuica locala. Ambele camere au AC functional. Este un puct bun de plecare spre alte destinatii si plaje daca aveti masina. Parcare posibila exact langa scarile care duc la apartament. Toata experienta mea se refera la apartamentul in care am fost cazati, celelalte locatii de cazare , sunt intr-o cladire separata la 20 m de aprtament, fiind despartite de piscina.”

• Secret Garden Hotel Scor din comentarii: 9,2

„Personalul foarte amabil, camera curata si placuta - dotata cu AC. S-a facut curatenie in fiecare zi in camera. Facilitati la locatie - restaurant, bar, piscina, terasa foarte ok. Recomand!”

• Iason Villas – Chania, Crete Scor din comentarii: 9,5

„Locatia, curatenia, linistea, totul”

• Jasmine Scor din comentarii: 10

„Jasmine Cladire noua, moderna cu toate utilitatile necesare. Localizat la 20km de Chania, in Maleme o statiune linistita, neaglomerata. Este usor de gasit, cu intrare de la soseaua proaspat asfaltata. Parcarea privata si racoroasa, de la baza cladirii are un mare + de la mine. Cladirea are 3 etaje cu cate 2 ap pe fiecare etaj. Apart este spatios, are 2 balcoane mari, 1 pe umbra si 1 pe soare. Baia are geam cu plasa de tantari, dus este spatios si masina de spalat haine a fost foarte utila. Pozele reflecta realitatea. Proprietarul este un tip extrem de prietenos si ofera info utile despre orice, ii dau nota 10. In zona gasiti magazine si taverne destule. Am ales acest apt pt a putea vizita plajele din vestul insulei si pt a ajunge repede si in Chania seara. Daca doriti un pret corect si liniste, puteti alege cu incredere aceasta cazare.”

• Solon Apartments Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost exact ca in descriere, camere mari, spatioase, curat, saltelele super, gazda foarte amabilă, oricând am avut nevoie de ceva, ne a fost pus la dispoziție, ne a indrumat și a fost mai mult decat o gazdă, locație foarte primitoare și liniștită, jucării pentru copii.”

Cele mai bune 20 hoteluri din Maleme