3. Chania hodnocení hotelů
  4. Maleme hodnocení hotelů
Řecko Maleme Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Maleme Mare Průměrné hodnocení: 8,6

„Úžasný personál- naprosto top přístup. Krásné bazény, pokoje, bar.“

• Aegean Breeze Luxury Apartments Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování je nové, moderní, v blízkosti moře. Menší promenáda je hned u apartmánů, jsou zde restaurace i supermarket. Pobyt nám ale kazilo pár nedostatků.“

• Castro Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,9

„Hotel je nový, čistý, moderní. Personál vstřícný a milý. Jídlo skvělé. Udržované okolí hotelu super.“

• Atlantica Ocean Beach Resort Průměrné hodnocení: 7,7

„hotel by celkově potřeboval nové vybavení, zastaralý nábytek hezké venkovní bazény, hotel je zejména pro děti“

• Mythos Beach Hotel Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Výborná lokalita, doslova 20 m od moře. Velká terasa s výhledem na moře (Apartman Deluxe). Apartmán byl výborně zařízený. Součástí byla pračka, trouba. Hned pod apartmánem je výborná taverna. Lehátka a slunečník na pláži pro ubytované zdarma.“

• Konaki Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Vřelé přivítání, welcome drink, domácí koláč, Hezká a klidná lokalita, bazén, prostorný čistý apartmán.“

• Maleme Mare Průměrné hodnocení: 8,6

„Lokalitu jsem znala a je tam pohodička, kdo nechce příval turistů a přeplněné pláže, tak mu to bude vyhovovat. Pokoj jsme měli krásný s výhledem na moře. Pokojská uklízela,ale nedoplnovala - například toaletní papír, to jsme si musely doslova vyžádát.“

• Momentum Χ Průměrné hodnocení: 8,6

„Úžasné místo, klid a soukromí.“

• Atlantica Ocean Beach Resort Průměrné hodnocení: 7,7

„Služby se v porovnání s loňským rokem výrazně zlepšily. Zejména personál byl naprosto fantastický a maximálně ochotný. Nabídka jídel oproti loňskému roku je daleko pestřejší a i při delším pobytu si člověk stále má z čeho vybrat. Super je i možnost jít do Asijské restaurace. Při nočním příjezdu jsme dostali jiné pokoje, než jsme měli mít, ale ihned druhý den ráno nám byly pokoje vyměněny k naší plné spokojenosti. Uspořádání hotelu je naprosto perfektní - velmi blízko k moři, na dosah pool bar a stejně tak i restaurace. Nikam to zkrátka není daleko. Za nás můžeme doporučit ubytování v tzv. "Garden Rooms" výhled na moře byl neuvěřitelný. Nutno dodat, že jsme v hotelu byli již podruhé a umíme si představit jet znovu.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Maleme