3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Λέντας κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Λέντας Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Mythos Suites Diskos Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Πολύ ωραία τοποθεσία, 3 λεπτά με τα πόδια από την θάλασσα. Καθαρό δωμάτιο και ευγενικό προσωπικό. Αλλά το καλύτερο είναι η ταβέρνα του ξενοδοχείου. Εξαιρετικά μαγειρευτά από την Κα Μαρία. Ακόμα και χειροποίητο ψωμί δικό τους έχουν. Παρ' όλο που δεν είμαι του πρωινού, πραγματικά το απήλαυσα, με το δικό τους ψωμί και προσεκτικά επιλεγμένες μαρμελάδες.»

• Gaitani Village Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Το κατάλυμα ήταν αξιοπρεπές.Ο ιδιόκτητης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.Η θέα ήταν απίστευτη.θα το πρότεινα οπωσδήποτε!!!!»

• Gaitani Village Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Άνετα δωμάτια, καθαρά, φανταστική θέα. Άψογο προσωπικό!»

• Pantheon Studios Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όμορφη τοποθεσία σε ήσυχο σημείο πάνω από τον οικισμό του Λέντα. Οι οικοδεσπότες φιλόξενοι, και φιλικοί. Το στούντιο πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα. Απολαύσαμε την διαμονή μας, ευχαριστούμε θερμά!!»

• Pantheon Studios Βαθμολογία σχολίων: 9

«Περάσαμε υπέροχα!!! Η θέα εκπληκτική, ήταν ήσυχα. Το δωμάτιο μας ήταν μεγάλο και άνετο, καθαρό και εξοπλισμένο με ο,τι χρειάζεσαι. Η οικοδέσποινα μας ήταν φιλική και την ευχαριστούμε για όλα!! Σίγουρα το προτείνουμε για τις διακοπές σας. Θα τα ξανά πούμε σίγουρα!!!»

• Mythos Suites Diskos Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Όλα τελεια,άνεση,καθαριότητα,φαγητό στην ταβερνα,φιλικοί άνθρωποι,οικογενειακή κατάσταση.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λέντας

βάσει 1.557 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com