3. Comentarii despre hoteluri în Chania
  4. Comentarii despre hoteluri în Kounoupidhianá
Grecia Kounoupidhianá Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Totul a fost minunat, priveliștea, locația, grija de oaspeți! Totul nou și frumos, cafea, ceai, zahăr, sare, ulei, biscuiți și gustări mici, o sticla de vin și fructe la sosire! Piscina frumoasa și curată, Andreea, doamna care făcea curatenie, foarte amabila. Multumim pentru tot!”

• Antony Home Scor din comentarii: 9,6

„Apartamentul este spatios, curat, mobilat modern si dotat cu tot ce este nevoie ( gel de dus, sampon, sare, piper, ulei, otet, zahar, cafea). Ne-am simtit excelent si am reveni cu oricand. cu placere Gazdele sunt amabile si comunicative. Curtea este draguta, poti servi micul dejun sau un pahar de vin seara. Parcarea se face in fata casei si ai nevoie de masina pentru acces la plaja si in oras. Zona este linistita desi este langa o scoala si destul de aproape sunt supermarketuri, restaurante, patiserii.”

• Pixelart Home Scor din comentarii: 8,8

„In primul rand jn frigider, erau pregatite sticle cu apa plata si apa tonica, rece. A disponibil pentru utilizare: masa de calcat, fier de calcat, masina de spalat. Tot necesarul de prosoape, gel de dus, sapun, a fost asigurat fara penurie.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Kounoupidhianá

pe baza a 745 comentarii despre hoteluri pe Booking.com