2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Chania - hodnotenia hotelov
  4. Kolimvárion - hodnotenia hotelov
Grécko Kolimvárion Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Mrs Chryssana Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Krásny rezort s veľmi príjemným a milým personálom. Raňajky boli veľmi bohaté a chutné, izby čisté a príjemné. Výborná lokalita, kde nájdete aj dobré reštaurácie, ak radi ochutnávate lokálnu kuchyňu. 😊“

• Arion Hotel Priemerné hodnotenie: 7,8

„Ubytko boolo v tichej casti, hotel bol mensi, takze nebolo v nom vela ludi, ranajky na terase pri mori boli topkou hotela(sj ked ranajky mohli byt pestrejsie, stale to iste jest 10 dni🙄)“

• Arion Hotel Priemerné hodnotenie: 7,8

„Bohaté raňajky , čisté izby , funkčná klimatizácia ,milí a ochtní personál. Fajn pláž pri hoteli. Kto chce si môže doobjednať aj večeru.“

• Irinoula Dreams Priemerné hodnotenie: 9,1

„Ubytovanie zodpovedalo fotkam,aj popisu. Majitelia boli mili, priatelski. Snazili sa klientom pomoct, poradit. Boli sme spokojni.“

• Selini Suites & Waterpark Priemerné hodnotenie: 8

„Strava, vybavenie izieb, aquapark“

• Aeolos Apartments Kolymbari Priemerné hodnotenie: 9,3

„Perfektné💛bezchybne čistý apartmán s krásnym výhľadom vo veľmi dobrej lokalite. Personal bol milí, vždy nápomocní no proste úžasní💯Keď Kréta tak Aeolos apartments👌💛“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Ubytovanie bolo krásne a veľmi prijemne.“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„Zverejnené fotky izby zodpovedali skutočnosti. Veľmi milý personál. Raňajky chutné. Parkovisko dostatočne veľké, v prípade, že by nebolo miesto, je možné zaparkovať aj mimo areálu hotela. Ticho. Blízko pláže.“

• Arion Hotel Priemerné hodnotenie: 7,8

„Areál úplne super. 30metrov od mora a medzitým bazén. Voda čistá, ticho kľud, úplná paráda. A personál je úplne úžasný.“

• Galini Palace Priemerné hodnotenie: 8,4

„Strava bola perfektná, mali sme all inclusive a ozaj sa nemame na co stazovat. Navyse nam vyhoveli s vymenou izieb, mali sme k dispozicii takmer"plavecky bazen" a to hned z terasy😁. Personal bol ochotny, ustretovy, posilnovna uzasna.... okolite vylety ( mali sme auto z pozicovne ) uchvatne.... Nadherna dovolenka“

Kolimvárion: 30 najlepších hotelov