3. Comentarii despre hoteluri în Chania
  4. Comentarii despre hoteluri în Kolymvari
Grecia Kolymvari Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Irinoula Dreams Scor din comentarii: 9,1

„Hotelul se afla intr-o zona linistita, restaurante bune in apropiera 100 -150 m distanta. Apartament dispus la etaj, cu balcon si terasa. Mic dejun gustos si proaspat. Proprietarul foarte amabil, dispus sa-ti ofere suport si raspuns la intrebari”

• Mrs Chryssana Beach Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Hotelul este aproape de atracții turistice,este un hotel frumos, curat,camere spațioase cu un personal calificat,mâncare bună, piscina exterioara frumoasa prevăzută cu salvamar Mulțumesc dl Manolis,Mihalis, Nikos și domnișoarei Bena”

• Galini Palace Scor din comentarii: 8,4

„Plajele de pe insulă sunt foarte frumoase.”

• Louladakis Apartments Scor din comentarii: 7,9

„Studioul este dotat cu toate cele necesare.Balcon cu vedere la mare.Personalul este foarte amabil.Am fost cazați foarte devreme”

• Villa Alexandra Scor din comentarii: 9,8

„Casa foarte spatioasa, noi am fost 3 cupluri si ne-a placut mult spatiul generos, livingul si terasa deasemnea foarte mari. Gazdele ne-au pregatit bunatati locale pe care le-am gasit pe masa in momentul in care am sosit la cazare: ulei de masline, placinta traditionala, miere, vin , sucuri si apa in fridider. Un plus a fost ca ne-am putut caza mai repede decat ora de check in.”

• Panthea Luxury Living Scor din comentarii: 9,7

„Curatenie impecabila, paturi foarte confortabile, terasa mare cu vedere spre mare, zona linistita, piscina cu sezlonguri, totul nou si modern. Vom reveni cu placere.”

• „Piscina , amplasament”

• Mrs Chryssana Beach Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Camerele foarte spatioase si curate. Personalul incredibil de generos si sociabil”

• Arion Hotel Scor din comentarii: 7,8

„Camera mare,spațioasă,hotel amplasat pe malul marii, mic dejun excelent,băiatul de la recepție de nota 10.”

• Brand-New stylish Flat w. Parking Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la superlativ. Recomandam aceasta locatie pentru toti cei care iai doresc liniste, confort, curatenie, atentie si prietenie. Felicitari Mariei si familiei sale pentru tot ce ne-au oferit: bunuri preparate in casa, cina de final de sezon, informatii- toate acestea in afara de casa care este senzationala.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Kolymvari