2. Görögország hotelértékelések
  3. Dodekánisza hotelértékelések
  4. Kiotári hotelértékelések
Görögország Kiotári Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Rodos Princess Beach Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„A kilátás és a személyzet is csúcs volt...az ételek meg pláne! Visszajövünk♡”

• Al Mare Villas Értékelési pontszám: 9,7

„Gyönyörű helyen, pazar kilátással, nagyon kedves és odafigyelő személyzettel, bőséges reggelivel, makulátlan tisztasággal, rugalmassággal életünk egyik legfantasztikusabb szállása volt az Al Mare Villas. A szállás mindennel felszerelt, a legapróbb részletekig gondoltak arra, hogy a vendég csak a pihenésére koncentráljon. A tenger karnyújtásnyira, saját medence a teraszodon.”

• Mitsis Rodos Village Értékelési pontszám: 7,9

„Szép szálloda, kedves személyzet.”

• Labranda Kiotari Miraluna Resort Értékelési pontszám: 7,9

„Kedves,segítőkész személyzet . Nagyon szép ,rendezett szálloda ,közvetlen tengerparttal,sok medencével. Bőséges ellátás,étel -ital .”

• Lindos Breeze Beach Hotel Értékelési pontszám: 8,5

„All inclusive ellátást kértünk, nagyon tetszett hogy mindenhol tudtunk enni-inni, bármely napszak is volt. A személyzet nagyon kedves volt, bármire szükségünk volt azonnal intézték nekünk. Nagyon tetszett, hogy a szomszédos szálloda minden szolgáltatását is használhattuk (Lindos Imperial)”

• Ekaterini Hotel Értékelési pontszám: 9,1

„Jól megközelíthető , főút mellett, mégis csendes. Mindenki kedves, igazi családias vendéglátó. Külön megköszönték , hogy ilyen nehéz helyzetben ( a környékben 3 héttel előtte égett le minden) nem mondtuk le a foglalást. Mi elégedettek voltunk az ételekkel is. Minden nap volt valami különleges fogás, amit érdemes volt megkóstolni. Ötletes és jó az ösvény a partig. Az is pozitív , hogy a tüz után azonnal megkezdték a helyreállítást. A medence is pont jó az esti , strand utáni , vacsora előtti ejtőzéshez. Szurkolunk , hogy minél előbb helyre tudják hozni a tűz okozta károkat és a kiesést. Nekünk nagyon bejött , főleg ár-érték arányban. Azt kaptuk amit vártunk. “Ez nagyon görög! “ ( Mamma mia) 😀”

• Corafili Holiday Suites Értékelési pontszám: 9,6

„Az apartman nyugodt, csöndes helyen található, mégis minden elérhető távolságra van tőle. Autót bérelve tökéletes kiindulópontnak bizonyult a sziget felfedezéséhez. A házigazda, Filimon Úr nagyon kedves és vendégszerető, többször is kedveskedett nekünk finomságokkal, amiért nagyon hálásak vagyunk! Kiváló ár-érték arány, szuper csöndes klíma mindkét hálószobában, 2 naponta takarítás! Csak ajánlani tudom a szállást!”

• Labranda Kiotari Miraluna Resort Értékelési pontszám: 7,9

„A lokáció, az épületek elhelyezkedése, a medencék, a bárok, a kedves személyzet, a sok program.”

• Mayia Exclusive Resort & Spa - Adults Only Értékelési pontszám: 9,5

„Nagyon kedves, profi személyzet. Mindig azt nézték, miben tudnak a kedvünkben járni. Az ételek minősége, felhozatala, változatossága is nagyon ritka. A szoba jól felszerelt, tiszta, modern. A szobából nyíló medence még október végén is meleg volt. Az A’la Carte éttermek sem okoztak csalódást.”

• Labranda Kiotari Miraluna Resort Értékelési pontszám: 7,9

„Nagyon kedves volt a személyzet, főleg Maria, Hara, Marianna és Dasha. A kert csodálatos, tele virágokkal, citromfákkal, pálmákkal. Napközben és esténként kellemes programok voltak. A partot könnyen meg lehet közelíteni, nem kell főutat keresztezni. A medencéket és környezetüket minden reggel takarították. A szobákat minden nap feltakarították, szemeteket elvitték.”

Kiotári 20 legjobb szállodája

4 746 Booking.comos hotelértékelés alapján