2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Lasithi - hodnotenia hotelov
  4. Ierápetra - hodnotenia hotelov
Grécko Ierápetra Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Coral Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„poloha, velkost a vzdusnost izby, vyhlad , orientacia izby , personal“

• Fani's Family House Priemerné hodnotenie: 8,8

„Milá hostiteľka, dobré raňajky. Na jednu noc nám to úplne stačilo.“

• Fani's Family House Priemerné hodnotenie: 8,8

„Ubytovanie bolo veľmi príjemné v rodinnom dome s milými ľuďmi sme mali k dispozícii spálňu,obývaciu izbu aj kúpeľňu.Lokalita a more úžasné“

• Petra Mare Priemerné hodnotenie: 8,9

„Skvely hotel! Pre rodiny s detmi uplne idealne. Na plazi kryte ihrisko s preliezkami, detsky bazen s mnoztvom smyklaviek a skveli animatori. Kazdy den detska disco a mnozstvo programu aj pre dospelych. A jedlo bolo uplne vynikajuce.“

• Ostria Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 8,8

„Boli sme 15 ty krát v tomto hoteli, veľmi nás nemalo čo prekvapiť. Vždy tam bola mizerná komunikácia na recepcii, oproti posledným návštevám sa to ale zlepšilo. Čistota izieb, bazénov v poriadku, navarené vždy chutne, v baroch obsluha výborná.“

• Tylissos Beach Hotel - Adults Only Priemerné hodnotenie: 8,1

„cistá izba“

• Coral Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„vyhlad, personal“

• Irene Villa Priemerné hodnotenie: 8,8

„Apartmán sa nachádza v tichej okalite. Je obklopený zeleňou. Boli sme ubytovaní v zadnej časti komplexu s oknami do záhrady, kde vůbec nepočuť prípadný hluk z cesty. V blízkosti je výborná reštaurácia, prípadne můžete navštevovať ďalšie fantastické reštaurácie a bary v užšom meste, ktoré sú v pešej vzdialenosti. Odporúčame Livadi pláž, kde pri konzumácii nehradíte poplatky za ležadlá a slnečník.“

• Petra Mare Priemerné hodnotenie: 8,9

„Mimoriadna ozba s vyhladom, cistota“