3. Comentarii despre hoteluri în Chania
  4. Comentarii despre hoteluri în Galatás
Grecia Galatás Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Evi Boutique Rooms Scor din comentarii: 9,2

„Poziționare buna și aproape de atracțiile principale”

• Private apartment in Kalamaki, Chania Scor din comentarii: 10

„O locație excepțională , un apartament cu o curte foarte frumoasa , dotat cu tot ce ai nevoie, iar patul super confortabil, gazda de nota 10 plus. Cu siguranță vom mai reveni.”

• Villa Merlin Scor din comentarii: 9,9

„Gazda ne-a asteptat la ora propusa, ne-a facut turul casei si ne-a asteptat si cu un chec care a fost delicios! Locatia este accesibila cu masina. Vila a fost foarte curata, cu tot ce este descris in prezentare disponibil: aer conditionat, masina de spalat vase/haine, prosoape, vesela pentru 8 persoane si nu numai. Pot doar sa recomand vila si proprietara, foarte de ajutor.”

• Villa Thallo Scor din comentarii: 9,9

„Am avut orice ar fi fost nevoie ca sejurul nostru sa fie de neuitat. Tot confortul asigurat. Utiliat cu tot ce ai nevoie. Ne-au fost asigurate pe durata sejurului toate cele necesare. Nu am dus lipsa de nimic. Gazda foarte draguta ne-a intampinat cu prajituri, apa, fructe. Curatenie pe perioada sejurului. Informatii utile pentru sejur. SUPER!”

• Evi Boutique Rooms Scor din comentarii: 9,2

„Camere mari si curate si foarte bine utilate. Sea view placut balcon mare. Roof top impresionant si foarte frumos de luat masa pe seara. Foarte aproape de plaja 200m. Supermarket 100 m Restaurante, cafenele foarte foarge aproape. Locatie liniștita Plaja cu nisip foarte fin si apa curata si foarte placuta. Preturi normale.”

• Villa Antoni Scor din comentarii: 9,7

„O vila dotata cu tot ce ai nevoie in bucatarie, inclusiv masina de spalat vase. Vila are si o piscina mica cu jacuzzi in care te poti relxa seara cand apa este un pic mai calduta. Se poate spala si usca hainele deoarece vila dispune de masina de spalat si uscator de rufe. In concluzie a fost o alegere foarte buna. Ne-a palcut colaborarea cu propietara care a fost foarte draguta, ne-a adus o tarta de fructe foarte gustoasa.”

„Camera curată și mare.”

• Olvini Villa Scor din comentarii: 9,7