3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων
  4. Γαλατάς κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Γαλατάς Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• GIANNIS Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Εξαιρετικο διαμερισμα ,πολυ προσεγμενο πεντακαθαρο,μεγαλο ανετο κρεβατι ,καινουργιος ζεστος χωρος φτιαγμενος με μερακι.Η τοποθεσια ειναι πολυ καλη αν καποιος επιζητα την ησυχια .Η οικοδεσποινα φανταστικη ενιωθα λες και ειμαι μελος της οικογενειας της και ας μην με ειχε ξαναδει ποτε.Παντα προσχαρη με χαμογελο ευγενεια και προθυμη να σε περιποιηθει.Το συνιστω ανεπιφυλακτα και εννοειται οτι αν ξαναπαω στην περιοχη εκει θα κλεισω. Σας ευχαριστω για την ζεστη φιλοξενια σας και την αμμεση επικοινωνια .»

• GIANNIS Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Πολύ όμορφο και καθαρό.Σε ήσυχη τοποθεσία ,λίγο πιο έξω από τα Χανιά .Η οικοδέσποινα ήταν ευγενική και πάντα στη διάθεση μας για ότι χρειαζόμασταν .»

• Kanso Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Ήρεμο περιβάλλον, άνετο όμορφο δωμάτιο, πεντακάθαρο.»

• GIANNIS Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Το κατάλυμα ήταν άνετο όμορφό καθαρό.»

• Villa Roxanne Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Ο οικοδεσπότης ήταν ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος, το σπίτι πεντακάθαρο και σε φοβερή τοποθεσία, ήσυχη και ταυτόχρονα λίγα λεπτά μακριά από το κέντρο των Χανίων. Η αυλή, η πισίνα και το εσωτερικό του σπιτιού, όλα, ήταν πολύ ωραία, άνετα και πλήρως εξοπλισμένα με μία μικρή εξαίρεση, δεν υπήρχε κάποια smart TV, όχι πως είναι κάτι σοβαρό, αλλά είναι το μόνο που κάπως μας έλειψε. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Villa Galata Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Όλα υπέροχα η τοποθεσία το σπίτι και οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί αμέσως να μας βοηθήσουν σε ό,τι χρειαστήκαμε. Το σπίτι παρείχε τα πάντα ένιωθες πως ήσουν στο δικό σου σπίτι. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.»

• Kanso Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Τέλεια τοποθεσία , πεντακάθαρο , ήρεμο και φιλόξενο , απλά τέλειο !»

• Captain Michalis Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Το wifi ήταν καλύτερο από αυτό που είδα στα σχόλια»

• Evi Boutique Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Η κυρία Εύη πολύ ευγενική και φιλόξενη, το κατάλυμα πολύ όμορφο, καθαρό και προσεγμένο σε μία ήσυχη γειτονιά! Θα το επισκευτούμε σίγουρα ξανά!»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Γαλατάς

βάσει 692 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com