3. Chania hodnocení hotelů
  4. Frangokastello hodnocení hotelů
Řecko Frangokastello Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Coral Průměrné hodnocení: 9,2

„Úžasné místo hned u moře. Milý personál. Vše naprosto v pořádku.“

• Monachus Monachus Průměrné hodnocení: 9

„Velmi pěkný apartman, plně vybavený, všechno promyšlené a čistý. Hostitele milí a ochotní-moc nam pomohly při vyřešení problemu z autem. Misto pro klidný odpočinek.“

• Artemis Hotel-MeRaki Restaurant Průměrné hodnocení: 8,4

„Soukromé parkování!“

• Monachus Monachus Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita“

• Vrachos Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi klidná lokalita, blízko privátní pláž.Moc příjemní majitele apartmánů. Absolutní čistota .“

• Pasithea villas Průměrné hodnocení: 9

„Vše bylo skvělé, pěkné ubytování, nové vybavení, blízkost pláže, možnost praní, pravidelný úklid, výměna prádla, dobrá klimatizace, hlavně klid. Příjemné místo, rádi se vrátíme.“

• Pasithea villas Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je na pěkném místě, naše vilka měla z terasy výhled na moře. Na terase bylo k dispozici lehátko, s parkováním problém nebyl, místa je opravdu dost. Okna mají sítě a elektrické žaluzie, kuchyňka malá, ale na dovolené to stačí, úložného prostoru bych asi pro tři lidi představila trochu více, ale nějak jsme se srovnali.“

• Votsalo Studios & Apartment Průměrné hodnocení: 8,8

„Blízkost k moři a Taverně“

• Zorbas Rooms Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování na řeckém venkově s plně vybavenou kuchyní a verandou s výhledem na moře, které je kousek od ubytování. Velmi příjemní a pohostinní majitelé, se kterými jsme si rádi povídali. Výborná domácí jídla v jejich taverně.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Frangokastello