3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων
  4. Δαράτσο κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Δαράτσο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Sunny Apartments - ex Zoi Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Τα θετικά. Εξαιρετική τοποθεσία, διπλά από super markets, εστιατόρια, παραλία, στάση λεωφορείου. Εξαιρετικά εξυπηρετικός και φιλικός οικοδεσπότης. Μας ικανοποίησε το αίτημα μας για early check in, άμεσος στη επικοινωνία και στα ερωτήματα μας, κανένα παράπονό από τον ίδιο. Το κουζινάκι ήταν πλήρως εξοπλισμένο και υπήρχε στις προμήθειες λάδι, ξύδι και αλάτι. Επίσης υπήρχαν υγρό απορρυπαντικό για τα πιάτα, σφουγγαράκι για τα πιάτα και στη τουαλέτα σαπούνι και σαμπουάν αφρόλουτρο. Στο ψυγείο μας περίμενε και ένα μπουκάλι παγωμένο μεταλλικό νερό. Να αναφέρω πως το δωμάτιο είχε ικανοποιητικό μέγεθος. Επιπλέον, το δωμάτιο είχε δυο μπαλκόνια ευρύχωρα και είχε σκοινιά να απλώσεις και τα ρούχα σου.»

• Cypress Village - Lux villa 5' from beach Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η βίλα ήταν πολύ προσεγμένη και περιποιημένη. Οι παροχές ήταν υπεραρκετές και τη συστήνω ανεπιφύλακτα.. Οι οικοδεσπότες ευγενέστατοι, μας υποδέχθηκαν, μας ξενάγησαν στο χώρο και απαντούσαν σε όλες τις απορίες που τους θεταμε. Θα το ξαναπροτιμησουμε με κλειστά μάτια.»

• Nuovo Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Ευγενικός και πολυ φιλικός ο κύριος Ηλίας και πρόθυμος να μας εξυπηρετησει όσες φορές τον χρειάστηκαμε. Στο δωμάτιο υπήρχε όλος ο απαραίτητος εξοπλισμός. Σας ευχαριστούμε πολύ.»

• Vasilikis Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Καλωσόρισμα με κρητικά εδέσματα, πολλά φρούτα, παγωμένα νερά και ρακί (ως μη όφειλαν). Πολύ καθαρό διαμέρισμα, πραγματικά καινούριο, με όλα τα comforts, σε κάνει να νιώθεις σαν στο σπίτι σου!!! Ιδιωτικό parking και όχι ''όποιος προλάβει'', το διαμέρισμα έχει τη δική του θέση στάθμευσης. Φιλόξενοι ιδιοκτήτες με αληθινό χαμόγελο και όχι διεκπεραιωτικό, πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν σε ότι χρειαστείς. Το κατάλυμα βρίσκεται 4 χλμ από Χανιά, ενώ είναι δίπλα σε πολύ όμορφες παραλίες και αναφέρομαι σε όλα τα κολπάκια των Αγίων Αποστόλων. Υπέρ ευχαριστημένοι για το αποτέλεσμα ! Ευχαριστούμε για όλα !»

• Casa Ag.Apo Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Μια σοφίτα πολύ καθαρή,με μια ταράτσα ολόκληρη δική σου, με απρόσκοπτη θέα σε όλη την περιοχή.»

• Korina's Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Ωραίο κατάλυμα καινούργιο. Έχει ότι παροχή χρειάζεσαι για να μείνεις άνετα. Ο ιδιοκτήτης φιλικός και εξυπηρετικός. Η παραλία με τα πόδια είναι κοντά στα 7 λεπτά περίπου. Έχει κοντά σούπερ μάρκετ, φούρνο, φαρμακείο. Στα συν θεωρώ το γεγονός ότι έχει ιδιωτικό πάρκινγκ και το αναφέρω γιατί η γειτονιά εκεί έχει ένα μικρό πρόβλημα με το παρκάρισμα.»

• Superior Villa Aphrodite with Pool near Chania Βαθμολογία σχολίων: 10

«η διακοσμηση η θεα η ανεση η φυση ο περιβαλλον χωρος της οικιας (αυλη) η ευρυχωρια τα υπεροχα μπανια η πισινα και ο χωρος η ιδανικη τοποθεσια»

• MARTAS HOUSE Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Ο Σπύρος ένας εξαιρετικός οικοδεσπότης που θα τον θυμόμαστε! Αντάξιοι της κρητικης φιλοξενίας μας παρείχε όλα όσα χρειαστηκαμε και με το παραπάνω! Το σπίτι σε πολύ κοντινή απόσταση από τη θάλασσα και από το κέντρο τον Χανίων εξαιρετικό με όλες τις ανέσεις!Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Villa Meltemi Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Τέλεια τοποθεσία,η θάλασσα είναι 2 λεπτά με τα ποδια!!.Το σπίτι είναι άνετο και καθαρό.Εχει όλες τις παροχές που χρειάζεται μια οικογένεια για να περάσει άνετα τις διακοπές της.Ειναι η δεύτερη φορά που πάμε σε αυτό σπιτι(ανήκε σε άλλον ιδιοκτήτη πριν 3 χρονια)και εάν έχουμε ξανά την ευκαιρία θα ξαναπάμε και 3!!.»

• Posto studio 4 chania crete 100 m from the beach Βαθμολογία σχολίων: 6

«Τίποτε»