2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Iraklio - hodnotenia hotelov
  4. Amoudara, Iraklio - hodnotenia hotelov
Grécko Amoudara, Iraklio Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Amoudara Suites Priemerné hodnotenie: 9,2

„Všetko bolo krásne a čisté! Veľmi príjemný apartmán.“

• Akti Corali Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Raňajky 10+, bazén veľká výhoda. Za 10 minút na požičanom skútri v centre. Ochotný a milý personál. Pláž 50 m za bazénom, super.“

• Petousis Hotel & Suites Priemerné hodnotenie: 8,9

„Výborne ubytovanie, milí a ochotní personál, skvelé raňajky.“

• Georgia's Garden by Omilos Hotels Priemerné hodnotenie: 8,3

„Veľmi príjemný hotel. Krásna ranajková miestnosť s výhľadom do záhrady. Bohatý výber jedla aj nápojov. Úplne najviac je slečna na recepcii. Neuveriteľne milá a ochotná.“

• „Ubytovanie krásne, čisté, nové. Personál veľmi ochotný, milý, prívetivý. Zastávka autobusu hneď pri hoteli - lacný odvoz do centra.“

• Emi Seaside Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita“

• Anna Studio Priemerné hodnotenie: 9,6

„Ubytovaní sme boli len na jednu noc bez raňajok, no splnilo to naše očakávania.😊 Majitelia boli veľmi milí a láskaví. ❤️“

• Serenissima House Priemerné hodnotenie: 9,6

„Poloha ubytovania bola pre nás ideálna, bosí sme chodili na pláž priamo z ubytovania. V okolí je aj pár reštaurácií, neďaleko supermarket. Inak je okolie trochu špinavé, ale nám to nejako veľmi nevadilo. Vybavenie apartmánu bolo vynikajúce. Bolo tam asi všetko, čo rodina potrebuje. Obrovská, plne vybavená kuchyňa, veľká obývacia izba s krbom, veľká spáľňa s veľkou skriňou. A dosť veľká terasa. Kúpeľna je trochu menšia, ale dostačujúca.“

• Georgia's Garden by Omilos Hotels Priemerné hodnotenie: 8,3

„Úžasná voľba, ktorú by som znova opakovala. Dostupnosť z letiska na hotel dokonalá - autobus č.6 smer Ammoudara (zastavka ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 56 ΒΑΓΙΑ) za 1,50€ (lístok sa da kúpiť u vodiča alebo na zastávke v automate). Izbičky sú menšie ale majú všetko čo je treba. Potom sa zobudíte a uvidíte tu nádheru - začína to skvelými raňajkami v nádhernej oáze. Bazén s kamennými lehátkami, ktoré sú celý deň zaliate slnkom + 2 vírivky a tá nádherná zeleň okolo. Ako milovník ping pongu nemôžem zabudnúť spomenúť stôl aj s vybavením pre hostí. A toto všetko nám spríjemnoval dokonalý personál hotela. Ďakujeme ❤️“

• Sentido Amounda Bay Priemerné hodnotenie: 8,7

„Krasny, čistý a voňavý hotel. Uzasny personál, vyborna strava. Vzdy Krasne upratana izba. Jedla excelentne.“

Amoudara, Iraklio: 30 najlepších hotelov